Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31580187742009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1191119112011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244867125732018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2507928142011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2600740192008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1226222622011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17545374866632010-05-04
Aleix Comas, Spanien2620335962005-11-07
Aleix Comas, Spanien61196023062010-09-05
Aleks Lund, Danmark1243924392015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61148022182013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5114282255192018-10-05
Alex Wallin, Danmark3619223212008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2551929312001-11-09
Alf Frølich, Danmark1328832882010-08-02
Alf Petersson, Sverige4210228346862011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112403236622013-08-15
Allan Haagensen, Danmark213521843662019-11-05
Allan Hansen, Danmark3692526762009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2423526242012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3550718912009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark680104790394332021-07-07
Allan Prang, Danmark1373937392011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2613234202005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20125740931112013-04-02
Anders Bergman, Sverige3724328702009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122989580352013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark215298632020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1300330032012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark14133485660112021-06-02
Anders Frederiksen, Danmark1209620962005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91694221672011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8221191643102016-06-04
Anders Horsten, Danmark2493126042008-03-14
Anders Jensen, Danmark566256718582020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1229822982005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62762166528642020-06-18
Anders Roel, Danmark111977327432013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12932065842972011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51498945152012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317952642412006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark346268658432021-06-29
Anders Østerby, Danmark338012577792015-11-13
András Fodor, Ungarn5611754851532015-03-10
André Julinder, Sverige3632731192012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark266423331392012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14816446363092018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6715944761472021-06-11
Andreas Guldager, Danmark132228922652012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1355435542002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205891838642003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1247024702005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183686026082006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61329925052007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295714654002012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1188499252020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1231923192009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1267426742005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31683460922001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1347434742003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1232823282013-04-10
Anne Blotting, Danmark2339217992010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31756504340602020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1196019602013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41690565402006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6516965150102016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2470826022007-12-16
Antoine Joris, Belgien449201527922016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark82173158202013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1425442542012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10929767368122021-01-11
Arild Breistøl, Norge143001536762010-02-11
Arild Hansen, Norge2469024482005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1235323532006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51287631532017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark566612618582021-06-27
Arne Holdensen, Danmark3284214752021-01-04
Arne Kiis, Danmark37567517343872017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71330323972009-10-19
Arne Torkler, Danmark162312632022016-11-06
Arne Volf, Danmark12427255859002017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark275045138392014-06-26
Arnold Houmann, Danmark226054955482006-06-07
Aron Andersson, Sverige3715235742008-08-28
Aron Andersson, Sverige4733620562010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark134579974722007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge293489115052015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10320595038472019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3598023432009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8839712842018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien19749742020-01-17
Attila Lenart, Danmark842977232020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586118713441512019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1050183057170692021-07-07
Barrault Frantz, Frankrig71565533232019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61335424242006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91992826692009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142897540022014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192970621402014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2336218122011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71531627772006-07-08
Benny Haahr, Danmark5710190533022018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2687736502003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12330466644762012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1215521552013-05-02
Benny Rytter, Danmark1221322132013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1226522652013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142651631472012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig133067426252005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245870556822012-09-09
Bent Christiansen, Danmark1106610662018-01-09
Bent Jensen, Danmark3985333202006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark201448813162021-07-08
Bent Møller Sørensen, Danmark2783647092005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6904018482012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71503126032011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark19330416743972021-07-04
Bente Steffensen, Danmark1194519452007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1231923192011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2310716272010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1220322032009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1207020702010-07-07
Birger Lønning, Danmark13727977955042021-04-28
Birger Pedersen, Danmark4957126022006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2579530162007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3520221592013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark41049726672522021-07-08
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263679122952020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1412641262007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark18918912020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2582332352007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162788323992017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark19089082020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3642722632009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61364726672005-10-12
Bjarne Skule, Danmark172723819992010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2565530762004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91203720312013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2585930792003-03-25
Björn Dellming, Sverige1421542152009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island134025155152006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3576520942012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark23028038134612021-07-08
Bjørn Ginman, Danmark2588847972017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4877431012010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3787031592005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge321629572020-05-04
Bo Jensen, Danmark11118847827952012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark292106916432021-07-07
Bo Sonne Sørensen, Danmark297658054312010-11-24
Bo Svensmark, Danmark72038055142011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1420142012011-02-16
Bo Tureby, Danmark579131246468962015-09-01
Bo Valeur, Danmark131397118932020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141582116342015-03-26
Brahim Birds, Marokko3447318142014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71220522342013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4518515392016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91338019132016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5930926332011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1799479942009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1320332032002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5650418352018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8220962635902008-02-27
Carl Bohn, Danmark95185014225352021-07-08
Carl Erik Mabeck, Danmark12732621266182007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61335033232014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3539419452013-08-28
Carsten Egevang, Guinea5416356463372012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3873530222002-09-03
Carsten Fog, Danmark1310131012008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8928349081042008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234670146392020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1341834182003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark605276022042021-03-18
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51307827842010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1508350832004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1390439042006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark328100342852007-07-12
Carsten Siems, Danmark39973324175122019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102342828502006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3443716902014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark31005244722013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1277027702013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132340625642014-11-10
Chris Batty, England14233551386322008-02-20
Chris Lansdell, England163890434912009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland143189529122010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4657919162017-11-06
Christer Brostam, Sverige6712274529352020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45197765260222016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4611351669632011-09-25
Christian Brinkman, Holland1188118812010-02-23
Christian Eilers, Danmark488480325192013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1184818482009-12-06
Christian Leth, Danmark5617641251622016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige112123024492013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark132094223332012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1292229222013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111564917312014-01-08
Christian Rørdam, Danmark447297042852018-12-13
Christian Svane, Danmark3827230252006-07-25
Christian Terp, Danmark5755521082018-06-22
Christian Tiller, Norge72426447372005-08-30
christian tiller, Norge1278327832007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1339633962006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51429836802007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9215638630022016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4517713872013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31374362772010-08-18
Christoph Moning, Tyskland142358421872011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig81416222672012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2468725242006-06-07
Claus Andersen, Danmark2209411552019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2379921002011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark2195810262017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1257125712006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3816731032007-04-29
Claus Halkjær, Danmark765147949356432021-06-29
Claus Horneman, Danmark1496949692003-02-06
Claus Johansson, Danmark162891621152012-03-09
Claus Kesby, Danmark1262726272006-07-10
Claus Kesby, Danmark1185118512008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101815522042011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203894531932014-06-05
Claus Øgard, Danmark2410620762008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11026177367202012-03-06
Conny Jensen, Danmark192729428722018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3712926892006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369845249882010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1254225422009-04-25
Damien Gailly, Belgien1187218722016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2491526502010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2485228152011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41304741852005-01-31
Dan Reichardt, Danmark14814812020-09-21
Daniel König, Tyskland7869313952013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark201516811332020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1222722272015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51238434642005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32565108237772019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4562715792012-05-31
Dave Barnes, Danmark5894928032013-09-05
dave farrow, Storbritannien1253325332007-10-30
David Andersson, Sverige12821168529332015-02-14
David B. Collinge, Danmark112560235612013-05-21
David Boertmann, Danmark4611871747142013-09-27
david drangsland, Norge163443432682011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1332933292005-12-24
David Erterius, Sverige31258671247192018-09-18
David Lundgren, Sverige1260926092009-09-18
David Monticelli, Belgien10221695634182017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3667023742007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2532928682004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61562637092009-02-23
Dennis Noel, Danmark1934593452004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19530004132462020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1291429142002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1224522452006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203414521042010-10-21
Domen Stanic, Italien142761925902012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien173158226402011-10-10
Dominik Becker, Tyskland61063521332016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1322432242004-09-30
Don Baccus, USA1288028802003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61450750612014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2366519692013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5860319272009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet6536810602018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2623131672008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194470035552005-03-16
Egon Iversen, Danmark2651841722011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9916387130612020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516122584158612020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1435043502004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1197119712012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61883236512006-08-09
Eline Eggers, Danmark3721924262006-02-01
Elly Hansen, Danmark205216272202017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark334727023872015-03-23
Else Dupont, Danmark12912912021-03-28
Emil Fich Larsen, Danmark71236722252013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3640623672008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien51071425402005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71650141572018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5716744453912020-06-13
Eric Didner, Frankrig20733481733312020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61680131802008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184570251912020-10-29
Erik Biering, Danmark800122029563842021-07-08
Erik Bogh Nielsen, USA9715927431402016-03-19
Erik Breden, USA61372225912007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4745032992015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153463131192007-06-05
erik ehmsen, Danmark101607120452011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61537057332008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51855847032006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark6510593339022020-10-15
Erik Jensen, Danmark2529826942007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134325662862005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1404540452005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30246478341522017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1236423642004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4430912872017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2322921762017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1251425142004-11-29
erik van bogaert, Belgien1195619562014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1250025002004-12-18
Erling Bonde, Danmark3817632882009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19422568959552020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3835637112006-09-21
Esben Eriksen, Danmark72151944232006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2618733162004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1216921692011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge459816833742013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61272922162008-06-23
Esper Boel, Danmark3411715602016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4944425552008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1029143756462282021-07-08
Fabian Schneider, Schweiz529571029122015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2417021312011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland526145619812020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41272439712009-04-23
Finn Bro, Danmark132634930272017-05-10
Finn Carlsen, Danmark297171737292013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112408827812016-11-15
finn henriksen, Danmark141688517062020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23243957340492014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1150315032013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark101171216472015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6017618973242012-03-10
Flemming Dane, Danmark3610721952008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1231823182009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark92181835632013-10-20
Flemming Lang, Danmark82185742822013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1179117912008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3369612872017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1227622762003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1236523652010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2569228992005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61437325902009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1279927992005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335746130022013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark6510445840592021-01-15
Frank Desting, Danmark459154035692013-10-20
Frank Simonsen, Danmark113190347392012-03-29
Frank Svensson, Danmark31009941602006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234714636882013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3787327742014-11-18
Freddy Johansen, Norge61526933452009-01-30
Freddy Rosning, Danmark305499137722020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig5611120729982016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark202628619552020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5818617382014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge103076351752002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1255525552006-05-10
Frits Rost, Danmark1098603037472020-02-06
Frode Falkenberg, Norge205288435322008-02-25
Frode Jacobsen, USA468029024232012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1277327732009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn132271322182017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3458316772012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16941292243192011-03-23
Gal Shon, Israel1198019802009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112891234122005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1236523652004-11-05
Geert Brovad, Danmark103664749712004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163854631742009-06-25
Ger Meesters, Holland3941633342008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16545868776332017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark219299862020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14428658661242012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark82030036242006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark557918423622014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1203720372013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10512903724732020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1456145612005-12-04
Gordon Hodgson, England1281028102010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1419041902013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3950636602004-07-31
Graeme Joynt, England3438217702014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3721924522002-09-27
Greg McIvor, Sverige174108427862013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1392339232004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194592131402006-03-11
Gunner Munk, Danmark1289728972006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81316421992011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5736317072013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1256525652005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122896335082013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3569119342010-03-07
Hans Christophersen, Danmark423966362021-05-10
Hans Drostgaard, Danmark1248024802005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112731438162006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41133832562009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark161630615022021-06-06
Hans Erik Mom, Holland1218921892006-01-28
Hans Gleie, Danmark2508827762010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark1116311632017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark505583026172016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4853225092005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2232341130764622021-07-02
Hans Henrik Larsen, Danmark3696827272005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2398122592010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1809080902004-04-03
Hans Larsson, Sverige3510163953242010-11-07
Hans Lind, Danmark123543452512013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204531137302020-12-29
Hans Rytter, Danmark235833546052007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10321546036462020-05-17
Hans Ægidius, Danmark3337814042020-04-24
Hans Ægidius, Danmark4465613232019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71293427442014-02-02
Harry J Lehto, Finland5718393358092012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2468925442015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5923124902010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16463060321105812021-03-11
Helle Dyrting, Danmark192065815652015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark203422223572018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7416152337032015-06-17
Henning Larsen, Danmark11914132521792021-01-24
Henning Broe, Danmark1166816682010-08-05
Henning Hansen, Danmark4784819872008-04-22
Henning Hansen, Danmark4901826952006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1204520452013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11625304531722013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark323486891542021-05-28
Henrik Baktoft, Danmark2531829792013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3638125172010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10324417069862019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1248624862004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3868039842004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1205420542012-10-18
Henrik Elver, Danmark91932525012005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5313486053662019-07-23
Henrik Friis, Danmark21226720927022021-02-25
Henrik Greve, Danmark31049663072008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark72015132952006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71555330052010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12427651280932013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1233623362008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81643927732014-06-10
Henrik Johansson, Norge2569032862009-04-11
Henrik Just, Danmark7417119146582012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1198219822009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49983238873512013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark196260357562011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81370419942010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2359218032014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5714717562012020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71766035912009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5414291165442020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82767452372010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark29242145676462021-06-15
Henrik Pedersen, Danmark81777725212005-09-14
Henrik Poulsen, Danmark2351419012012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3890736502004-03-03
Henry Lehto, Finland8614986425972017-02-23
Herman Bouman, Holland1226322632006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101691435972019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2620733382013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1263026302002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2537628032011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5667615272016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2606033582003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark1119911992016-07-25
Ib Jensen, Danmark27558692681812021-06-22
Iben Hove Sørensen, Danmark1519351932011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122537124832010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10121809334062013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345793924762018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2337418532010-01-11
Inger Andersen, Danmark245868229932007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1236223622007-12-09
Inger Skov, Danmark2679938992004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61781951492005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1295529552005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1233123312004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark217409212018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81693235652010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige619941423212013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige7710273320202017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1189618962007-04-10
J Ole Andersen, Danmark435558519572016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3685423242007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1359935992003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark193107323482013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark316538326962010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3868832542003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2408021262009-04-12
Jacob Sterup, Danmark225262342592012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1306230622004-08-13
Jakob Dall, Danmark8522687854192020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark194044745892013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81473026262011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80876532425682021-07-08
Jan Helbo, Danmark8612427131892014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4580717462015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark41103238652021-07-07
Jan Bolding Kristensen, Danmark2416327962018-03-23
Jan Bosch, Holland1237323732007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1203420342010-07-26
Jan Dresler, Danmark2570829612003-10-21
Jan Durinck, Danmark225829743682013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark267354252652019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark559530135052018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11218548931372017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72270477592009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71552625962012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131944721062019-11-08
Jan Kiel, Danmark82519861672010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge73122879492011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark578552326682018-06-13
Jan Mogensen, Danmark295441131162012-05-09
Jan Nielsen, Danmark111227515242019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3704024092009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92328437842009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71987638562006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2584830212008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8815043693152017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4111785265572021-06-06
Jan Svejgaard Jensen, Danmark3273611522019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8922051744692007-08-21
Jan van der Laan, Holland1216621662009-07-31
Jan W. Badura, Danmark327029192019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4893527712010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61656438362010-05-28
Janis von Heyking, Sverige526062318292013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1163516352011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7996717032014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9422438329442007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3605021372010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig416063625612014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1527252722009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark322017812020-08-20
Jelger Herder, Holland82043233162004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2647534462006-10-09
Jens Andersen, Danmark61743238262007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62473764752006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61538948632011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1262026202004-08-01
Jens Boesen, Danmark102414030082009-04-04
Jens Brandt, Danmark1109910992015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2608533782005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7220811761752013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1212421242007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3884930762006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17943078082432019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5561215152016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark9212077540872021-06-27
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429115222178332013-05-07
Jens Lind, Danmark81153221782019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1216421642009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154636198432016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark455807026062011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9421759245032011-07-01
Jens Paulsen, Danmark708302126712021-07-08
Jens Ryge Petersen, Danmark215785342062011-09-16
Jens Röw, Tyskland1362136212014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571583172109482020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177292257529072015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2678637172007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31516176182004-05-16
Jens Wiberg, Danmark192563427132021-04-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41379639572006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1160216022011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92377848892013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark17107102020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184419834492011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3516623882012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark2313826532021-07-07
Jesper Michael møller, Danmark192256731132019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4661919392012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2462825492007-08-28
Jesper Schade, Danmark1132713272016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2508727982011-09-27
Jesper Sonne, Danmark439537731582012-03-30
Jesper Vingtoft, Danmark1885456842021-06-22
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark102030363172014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1130313032016-07-08
ji be, Schweiz183854432392010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark184313829652005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2503125382002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174456257642005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien628038523922017-06-29
Joakim Engel, Danmark8322583360772007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark312912515182021-05-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1173717372007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark292754615712020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1224522452007-07-31
Johan Stenlund, Sverige4310836143222010-12-20
Johan Stenlund, Sverige3837931342006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5793119662013-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1286728672013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7814001341092012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2572329202006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland132292727482014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21838137241312014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4886725482007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark255534030692011-07-31
John Frikke, Danmark324197325422019-08-28
John G. Dinesen, Danmark377236330622013-10-22
John Hornbek, Danmark183626724262008-09-08
John Jensen, Danmark546935120582021-05-05
John Judge, Storbritannien2522226692002-10-08
John Jørgensen, Danmark6946817482013-06-30
John Kyed, Danmark139362590107292013-12-22
John Larsen, Danmark1108156097574492021-07-08
John Martin Mjelde, Norge61469829212008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2344418122012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1231023102012-05-21
John N. Jensen, Danmark1274327432007-11-22
John Pedersen, Danmark10322530752692013-11-02
John Steffensen, Danmark1290229022004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12228278241252010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31370485086902019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28062159748202017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12023065949702013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112539231232008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1149114912012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3553122282013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132368024942014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1409140912013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark1121312132018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3739127462009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142667224612011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark2211311542018-01-18
Jonna Lindegård, Danmark6941818932014-10-12
Jos Van den Berg, Holland1352735272008-11-24
José García Monzón, Spanien4987132502005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien218709712021-03-02
Josh J Shaw, England2413324082009-12-25
Josh Rhys Jones, England327918740812013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1238823882005-11-15
jules phillips, Danmark1191719172015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1164816482013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1228822882011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4523018322015-02-18
Julien Piette, Frankrig163807329912005-05-18
Julien Piette, Frankrig71412527822017-10-16
Jure Novak, Slovenien1172117212013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1217721772010-10-12
Justin Jansen, Holland1229222922005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark17527522019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24557316542382011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1252125212009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2984152752004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14743637174102021-05-17
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2342018052009-03-01
Jørgen Munck, Danmark7212502158482021-06-15
Jørgen Scheel, Danmark164455042642006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark319191841092006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8118559549212009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3657923892006-05-10
Jørn Opsal, Norge1356035602003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81397331002020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112784738742011-10-20
Kai Gauger, Tyskland102176526522011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2330517452016-01-08
kai nissen, Danmark101737422442014-08-18
Kaj Halberg, Danmark214748912019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3652623862007-02-05
Karen Lang, Danmark2628834782004-07-06
Karin Gustausen, Danmark435428168352021-06-06
Karina Jensen, Danmark1305130512013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184627332362005-08-26
Karsten Bach, Danmark9594011212021-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark522648210182020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1142714272014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark81134019302013-02-11
Karsten Mose, Danmark2256813032013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3625222332009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102351029552006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1134113412014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1226822682005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1354435442006-03-05
Keith Fox, Danmark7611020332512021-06-14
Keld Jakobsen, Danmark14214830627652021-04-02
Keld Sørensen, Danmark51115129062008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1378537852002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3890847832010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1946694662013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142569322262012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2520426292012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark588537850242013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8824746066012007-02-25
Kent Olsen, Danmark4512647495062018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1205920592007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2433922872006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig305807132182009-10-11
Kield Andersson, Danmark51319532792008-10-18
Killian Mullarney, Irland2578129792006-01-10
Kim Aaen, Danmark5416078063712012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1403940392001-10-01
Kim Duus, Danmark11421785837342017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1145714572013-12-27
Kim Fischer, Danmark256120940942021-05-09
Kim Hagen Andersen, Danmark213797632020-09-11
Kim Iburg, Danmark1224522452006-08-07
kim jespersen, Danmark2282116832012-01-31
Kim Lunding, Danmark174193150012006-01-14
kim lundqvist, Danmark143135028512008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3570720802014-07-28
Kim Petersen, Danmark102259526822006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1206120612008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91941629872008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3647029502014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1206120612013-04-08
Kis Boel, Danmark12712993016662021-05-22
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3460721362017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162780739672019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1180618062012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92578931322003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge6715783835822009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge348650887722012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1235723572007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2466826932009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297836950612006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3950938392005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark1111911192017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark348158047562011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark41362696759792021-07-08
Klaus Günther, Tyskland1149314932020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark61073851662019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark42318509932153442021-07-08
Klaus Mortensen, Danmark5313041340252010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2474725252004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3961850832013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2286715342012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1328132812010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61183130322013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1150815082011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163912837112010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1166016602016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576143970778582017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1246124612006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82426336812006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2377823252011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1175017502012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark72064833992011-10-01
Kristian Borum, Danmark2539428892007-04-22
Kristian Kirk, Danmark3264612312020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61476732692010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51163027872011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2372222232011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1176517652011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61557635862013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113939479982010-10-28
kurt jensen, Danmark1151315132013-09-17
Kurt Prentow, Danmark82037737362019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71737533222009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2371724442007-11-06
Kurt Vogt, Danmark273412416012011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1122812282011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284760322552018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1134113412017-06-13
Lars Petersson, Sverige1142914292011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10628658760912017-07-30
Lars Andersen, Danmark1236123612010-01-01
Lars Andersen, Danmark18723023128612020-02-04
Lars Andersen, Danmark437792126262015-05-22
Lars Birk, Danmark32841595233082021-04-16
Lars Borup, Danmark359879546832010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2467425092005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1159115912015-08-07
Lars Ernst, Danmark1140414042012-02-02
Lars Falck, Danmark8412685328112019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2349218672014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark16624573443352021-07-08
Lars Grøn, Danmark30831405229242021-07-08
Lars Halkjær, Danmark4561915592016-02-26
Lars Jensen, Danmark21952482780632016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark363046015332020-01-28
Lars Larsson, Sverige3684624742006-07-08
Lars Laursen, Danmark1259325932011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1214721472005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1315731572008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2467124532004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark14018805396672021-05-07
Lars Mejlby, Danmark194632443092010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1235423542009-02-20
Lars Munk, Danmark1209220922007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1259125912007-07-15
Lars Paaby, Danmark708735031092021-06-27
Lars Pedersen, Danmark1217221722006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3864133702008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22240847860932014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark426494727192013-12-13
Lars Smith, Danmark174026950202011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark17717712020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184333934322004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71498832732009-02-01
Lars Witting, Danmark359496242072019-10-14
Lasse Braae, Danmark1392539252004-10-17
Lasse Olsson, Sverige233943229112012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2516927862003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3475718032015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51382035862012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203703629042014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark2172411102018-07-10
Leander Khil, Østrig225838237082012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2569831842011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark225300333002006-11-08
Leif Bolding, Danmark101785826332019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark319669292021-03-17
Leif Holmskov, Danmark184126538152012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251236870109032020-04-02
Leif Jensen, Danmark218639402019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2631036292006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark4396511422020-10-16
Leif Novrup, Danmark2636733502004-01-06
Leif Pedersen, Danmark286353129412011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1246024602005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1298029802004-06-01
Lene Vejen, Danmark41354758362010-02-14
Lennaert Steen, Holland3790427912005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1305630562010-09-26
Leo JR Boon, Holland31469275202003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark14814812020-08-21
Lesley van Loo, Holland112504026172009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark19499492020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark92038127272008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark41043937592007-05-30
Lis Ravn, Danmark2617835642004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6850915602015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark1102510252018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1414341432013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4553415502016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1425042502007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51284139782008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3531019072009-05-28
lou bertalan, Tyskland1228122812008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark4411911992021-01-19
Luc Verroken, Belgien41171832582006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142808127212011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5691417072018-12-10
Luca Boscain, Italien162490818532014-07-31
Luca Sattin, Italien245502730672009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig113115541642006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1202820282009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien426237382020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien276302631332008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61255923682011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1248024802015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark1108410842019-09-25
Mads Elley, Danmark173952038942013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91371653052020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1126012602012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark322307612019-08-28
Magne Pettersen, Norge2823441622007-08-03
Magnus Corell, Sverige1216721672014-03-25
Malte Christensen, Danmark1189318932012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3651224152014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2461523872008-07-22
Marcin Faber, Polen3351513462013-09-17
Marcin Solowiej, Polen9911617226842021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1188718872010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige142225723382012-01-12
Margit Hove, Danmark1261026102006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61537253632008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132871827832006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71815629392004-11-26
Mark Desholm, Danmark1349434942012-02-06
Mark Hammond, Danmark2461127542007-08-15
Mark Trott, England1241124112006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1240424042005-10-31
Mark Walker, Danmark10114231527842014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1145514552009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1284028402006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8018133544242013-03-22
Marnix Jonker, Holland184595533682006-02-01
Martijn Bot, Holland8620968634912010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101882321092011-01-27
Martin Eggen, Norge2504425802002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5713433396112017-10-17
Martin Holm, Danmark31147043402004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1126612662012-03-22
Martin Jessen, Danmark41183131372005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland297583845112011-02-13
Martin Lund, Danmark41433443042015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1263626362008-02-18
Martin Oomen, Sverige143010126482011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1193019302004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark21516484513852021-07-08
Martin Rivero, Danmark2462825812011-10-01
Martin Roost, Schweiz2397821572010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81675622672002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3564820402016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277765047072008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24542266734422012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien51041423822009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13819494326512021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203969230122017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3617223382013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3599120632010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1220422042015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz356642932672012-02-26
mats svensson, Sverige4803721712013-11-09
Mats Wallin, Sverige71641625212005-09-06
Mats Wallin, Sverige245181528742009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig193477927872016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4895829762012-04-17
Maurizio Sighele, Italien91364022972011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1490849082003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark1153015302019-01-11
Max Uhrenholt, Danmark19449442019-06-14
Maximilian Fader, Tyskland19299292016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8116687541132009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4957342502013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1125412542013-11-12
Michael Hansen, Danmark101150813522016-11-10
Michael Bergman, Sverige2673437092008-10-27
Michael bergman, Sverige51674756012009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41169945782008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1246424642011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45649218224832020-06-26
Michael Grell, Danmark31615491062012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1150515052016-03-08
michael jürgensen, Danmark1225522552011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1411541152005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234899854142013-03-25
Michael Larsen, Danmark17557552020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12836785993762020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123299737712012-07-08
Michael Sørensen, Danmark61016026472012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1426042602003-11-26
Michael West, Danmark1256025602007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521114711352282013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2410128122018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3698924362008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3774628172005-04-11
Mikael Funch, Danmark82203633832006-04-19
Mikael Nord, Sverige9223210264212014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2605134052002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark1101410142015-08-07
Mikkel Holck, Danmark28050950649532021-07-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24357054374562020-04-20
Mikkel Thorup, USA111052114352021-06-14
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398842748072012-06-01
Mikko Oivukka, Finland225198637182007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1145414542013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1149314932012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33990390749762010-03-19
Mogens Holme, Danmark2360018662008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark51089625412008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3493719822018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1269226922004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2381819892012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3932238522013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark255535429262008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12226148256442021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223612631862013-03-28
Morten Christensen, Danmark7213740359272019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1471247122003-05-30
Morten Dehn, Danmark91253923392021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark356324146492020-11-12
Morten Jensen, Danmark61365928132006-06-07
morten jønck, Danmark3440115142011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3926739782002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark92190130762009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71919737622011-02-03
Morten Müller, Danmark213128122552018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark7810875032392019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1987321351680222021-07-07
Morten Stampe Larsen, Danmark5926825462005-06-29
Morten Winness, Norge13121428129552017-11-19
Mårten Müller, Sverige3807728102009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien19689682015-11-12
Nelly Hansen, Danmark338065137292006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2457823962002-10-08
nick petersen, Danmark4695818642011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark5611197630852011-10-31
Nico de Vries, Holland1227622762009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark17497492020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1165016502012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4853325552008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6713543633552016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7311528527042021-03-22
Niels Bomholt, Danmark61472434602006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2459825342015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71715626942006-03-19
Niels Frost, Danmark1260926092012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1285128512007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6986431582011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark51025332632013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark1106110612012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark92197028322008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark88489412329392021-07-08
Niels Jørgen Larsen, Dominica164281645512007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4834335362018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark1106910692015-09-14
Niels Odder, Danmark4963929942010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12212696822482020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40671527740132013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4775123292012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1171717172008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark347292437772012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark978989792015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20845822946622021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1289728972006-02-25
nuno barros, Portugal1220222022009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland255219525472011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1283628362005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark375178824102016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25255325655252013-06-11
Ole Andersen, Danmark2427026072009-03-29
Ole Friis, Danmark2614834212006-05-08
Ole Hetland, Danmark112699230372006-05-18
Ole Hetland, Danmark509975363332018-02-24
Ole Kristensen, Danmark81773126602008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3658823702013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273625713111692021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1288528852010-09-27
Ole Richter, Danmark1429642962006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3675129552005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark6989520892014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3519620782012-04-12
Ole Snerling, Danmark1211521152008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2611835452007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61221824372008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1223322332004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark2196610412017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47997571891952020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine41027936822005-12-15
Olof Strand, Sverige225377345592009-01-11
Oluf Lou, Danmark41855262882013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1169816982013-07-06
Omar Runolfsson, Island132173026062012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2446324662011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2678136662003-04-18
Otto Madsen, Danmark2370521132012-12-05
Otto Samwald, Østrig17628778135972017-06-01
Oz Horine, Israel5111072637252019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3650323962012-05-21
Palle Jensen, Danmark3600420512008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113835554382006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10820557244192017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16634019640022013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133737842982013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2538330852008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1258925892007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1220422042010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1278127812011-04-23
Paul Nilsson, Danmark336148434442020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1262155506537272021-06-30
Pawel Malczyk, Polen51270134322006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101871923862010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark51344894130382021-07-08
Per Ekberg Pedersen, Danmark123533937642006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark174562556062010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6814888047542015-06-23
Per Forsberg, Sverige1363336332003-05-17
Per Hauge, Danmark324009022019-11-29
Per Hirslund, Danmark1128812882011-09-25
Per Holmberg, Danmark28249432847592019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1953451109802012-10-01
Per Kjær, Danmark17948560881372021-06-18
per mattisson, Danmark2559429392010-03-01
Per Poulsen, Danmark441109499283142020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark49583612553062021-04-22
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10022488281952016-06-24
per schmidt, Danmark1203320332009-02-23
Per Smith, Danmark1280628062008-09-22
Per Vindis, Danmark479213839062018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark2191710012020-11-02
Pete Antrobus, England3667427002011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4598519952012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3923135902002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61523030452005-08-29
Peter Bo, Danmark31119750842006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26940595733942017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark578855730572018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61530452882013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark113415939102005-10-31
Peter Christiansen, Danmark4210954764422006-12-31
Peter Dam, Danmark14130013138812013-03-18
Peter Denyer, England2301519052018-07-16
Peter Halkier, Danmark61602239082006-05-10
Peter Halkier, Danmark375641128142021-02-04
Peter Iversen, Danmark1257725772005-05-01
Peter Jensen, Danmark41133037502009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102672737292009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4608617812013-02-25
Peter Lyngs, Danmark259079366842018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339891204135382016-11-08
Peter Petersen, Danmark2249615942017-05-08
Peter Rodemann, Danmark51045934402015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1222122212010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101270321252017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62276857242005-06-12
Peter ter Heide, Holland1234723472008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71929641622006-01-05
peter wedel petersen, Danmark4362811582018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91403823532016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1188418842012-07-16
Petri Kuhno, Finland3575820452013-11-21
Petri Salo, Finland2809449402008-06-18
Philip Dam, Danmark1103510352015-09-28
Philip Elbek, Danmark218989982019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2647737162004-10-06
Pierre Unge, Sverige41274044092003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig102204026552006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien256361151532009-11-26
Pim Wolf, Holland3772728272008-01-08
Poul Reib, Danmark5990625842009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1390839082007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark51075425072009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1287928792004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark376440331732021-05-20
Poul Reib, Danmark1310331032004-11-09
Poul Thrane, Danmark143837159462012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1264426442012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1169716972013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark212726632020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1182118212014-02-02
Preben Berg, Danmark195485047012007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1221322132007-10-05
Rafael Armada, Spanien2446025142012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91833325252009-01-16
ragnar smith, Danmark111370838792018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23619793921212020-03-26
Ralph Martin, Tyskland265465424142008-04-18
Ralph Martin, Tyskland192332614822017-12-10
Rami Mizrachi, Israel122185525272014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1335033502003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2950864572012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459911237822010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132772430432015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2504226182013-11-06
Rasmus Hald, Norge2347318622011-06-17
Rasmus Strack, Danmark123060234352008-02-06
Raymond Galea, Malta1243024302004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4993027922004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1183718372011-01-13
René Larsen, Danmark7515307740792013-12-15
René Petersen, Danmark634412311182021-07-07
Rene Rantzau, Danmark235118862812013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1171117112010-09-22
Reto Burri, Schweiz346811329752009-06-08
Reto Burri, Schweiz122223825212012-04-06
Ricard Gutiérrez, Spanien81897526082002-04-28
Richard Bonser, England19641889443522014-10-28
Richard Burzynski, Danmark426992729272013-08-29
Richard Ek, Sverige369126555472011-10-03
Rie Jensen, Danmark4352910622020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73197272232005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1304730472004-03-11
Robert Paepke, Sverige7213931448672013-08-29
Robert Toft, Danmark3709032762009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne392694830112182021-04-28
Roland Jensen, Danmark174347034512008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1401940192013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203923027702013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19932402335412021-06-18
Ronny Malm, Sverige408755831302014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1432843282003-05-06
Rony Livne, Israel2369223132017-11-14
Rud Lynge, Danmark1199519952014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15834038745232013-05-15
Rune Bjerre, Danmark349805255162012-02-12
Rune Larsen, Danmark2453324052006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297661436232013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8031438247162312021-07-05
Ruth Ahlburg, Danmark235855131742006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2437323132005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1209320932006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark964708762020-11-09
Sakari Kauppinen, Danmark3788561862020-08-26
Samuel Paz Parracho, Spanien81825726542005-09-02
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien276873330572007-09-09
Sander Bot, Holland51156724802005-02-24
Sanne Busk, Danmark51506761452008-10-08
Seamus Enright, Irland2642646932010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2455723712008-05-26
Sebastian Klein, Danmark112250653172018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark121148913152021-05-12
Shaun Robson, England122898527442005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510293007359772018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2454429662010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680135976265132019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10321188455472017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5011286836182010-07-02
Simon Werngren, Sverige71853731242007-11-29
sissel fossat, Danmark1199619962013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2639735512005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark219049702019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191631231012021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33957668539882012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien1116411642016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102225929912011-10-07
Steen Brølling, Danmark51481237722006-07-31
Steen Brølling, Danmark1244324432008-11-03
Steen Christensen, Danmark4835830432012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1327132712008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1058186682642272021-07-08
Steen Egholm Engelbøl, Danmark665814715492020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1366636662010-03-07
steen jørgensen, Danmark111499915372016-11-18
Steen Reimers, Danmark112654836912012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102372729672004-11-08
Steen Winkel, Danmark141802616562014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark999726830302021-04-30
Stefan Cherrug, Sverige193863426272012-02-06
Stefan Frello, Danmark1171417142009-05-28
Stefan Hage, Sverige92433135872004-12-15
Stefan Hage, Sverige3756830152012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3662926842005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7014799139242016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4690824122013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige729754024192019-11-23
Stefano Miceli, Malta6588613922020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1308430842009-04-23
Steffen Fahl, Danmark193301827982017-07-12
Steffen Holst, Danmark41000929452006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3939241872005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1261626162006-08-20
Sten Petersen, Danmark852787142020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15032094761032014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7316181434052008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2567632222010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5851122302013-04-14
Steve Klasan, Tyskland356743431502017-12-12
Steve Nuttall, England1176017602012-02-12
Stig Eide, Norge1309430942009-04-27
Stig Linander, Danmark11123162374562013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2418421592010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark235238640412005-10-11
Stig Westergård, Danmark1370037002009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4863326002011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark123134929592005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1266926692005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17040623256392020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14729835562122012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61454633812009-05-11
Sven Dall, Danmark2429525872013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark112075830092012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark4369811092019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1320032002006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31238749992003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5211940639462012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1270027002011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1140114012015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2513027962008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12924707845242012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1117911792005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark2207011032016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1306130612004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61473035382013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien5110660631152016-09-24
Søren Vinding, Danmark13616549919642018-10-31
Søren Brinch, Danmark133924479682009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2260113762013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2557628872010-09-29
Søren Harding, Danmark10013016555682018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark92087037212021-04-23
Søren Koch, Danmark3798827072006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8915417145382015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249245168096362016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61603130802007-04-21
Søren Nancke, Danmark102091135802016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7020603462162012-07-15
Søren Olin, Danmark2581129412008-08-16
Søren Parup, Danmark1112511252006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51526252292013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1203220322005-02-06
Søren Skov, Danmark576133487246642013-02-12
Terje Axelsen, Norge102260826512005-09-08
Terje Kolaas, Norge51563044552005-04-01
Terje Kolaas, Norge356902432762013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge41156840812012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7917455855522012-08-20
Terry Townshend, England2528628122006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5904818872008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296641628732005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2411921012009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8615731824742012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark246203447362012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark31037536082008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2446724062008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6997518472014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1311131112008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark41535986420692021-07-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2649335032007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark154373838352009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2506426742002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3786730062012-01-07
Thomas Iversen, Danmark2212310822019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark4610246538582013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81655626842013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1555055502003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6613499134982014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1221122112004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2941051902005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1289228922010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1172317232017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland61161621782013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1153715372005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1287328732008-04-19
Thomas Maul, Danmark8615100228582011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204461543802011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4888631692011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31169050232005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961130738748452019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92780369972010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41288336922005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark173128924492019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1246824682010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2339320812018-12-21
Thurel Julien, Gambia13221692923922011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1149614962013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41102339132007-11-24
Tim Andersen, Danmark31427859242004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2544530572002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72830264412011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien82074328072006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2360718232010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111305614252018-06-03
Tobias Berger, Sverige437518128562012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81911030402006-03-11
Tom Backlund, Finland51644246432006-11-07
Tom Backlund, Finland1389338932008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg3382015632014-04-23
Tom Goossens, Belgien92203536882006-08-09
Tom Jensen, Danmark1252625262006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2480629152004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3697628292006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20743041443132014-07-10
Tomas Svensson, Sverige4410405247002010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132955528792010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5831519862016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8222783547602006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2529326692006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige122236342105232018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige82084829972007-06-24
Tommy Kaae, Danmark468567350572021-06-11
Tommy Karlström, Sverige2342019382014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377893230202013-05-10
Tonny Papillon, Danmark173310831242013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark662120463548762021-07-08
Tony Søholm Larsen, Danmark324244121872020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2506825672005-03-25
Tor A Olsen, Norge1309030902003-11-09
Tor Olsen, Norge285195932532019-09-12
Torben Andersen, Danmark61577532152008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6663416112019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2406221242010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark194331730012007-02-25
Torben Evald, Danmark81938935012019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132652026652011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1133213322017-04-06
Torben Laursen, Danmark336040936532012-10-23
Torben Lund, Danmark51224250522004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5620015182016-02-12
Torben Lyng, Danmark223066825412020-03-09
Torben Olsen, Danmark21104272052013-11-02
Torben Sebro, Danmark6012002537512020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91239520172018-05-22
Tore Vang, Norge5513686283772016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark18919887334372021-07-08
Tormod Amundsen, Norge183466533872013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1228122812004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6112059442282018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5511888590892020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark4510482371842013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1195819582013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2407821892013-02-01
tue hartmann, Danmark1120712072012-05-06
Tue Romanow, Danmark1267926792009-10-06
Tune Jensen, Danmark1280328032006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2546528382007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1247324732007-12-28
uffe jensen, Danmark1117711772015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5913470232952006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark298385691882010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1135713572004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3719226302003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark183233530272014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1272227222005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2455024492004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9519342240942013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3347213082012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark1107110712018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1134213422017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark1102710272017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10119906032542010-01-05
Vegard Bunes, Norge51458233132003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72343948192007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1336033602002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2279905198102014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2903954182001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1294729472013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162757121792017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12828175767482018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71538842002010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1290829082004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien61028023082011-12-22
wally morell, Danmark1206720672013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5990521122006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1230723072005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2664338372003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143759036662008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1148914892013-04-30
Wim van der Schot, Holland1273727372006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3735726772013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1329032902011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2484126632012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3811129912008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184884234652012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3912244302005-04-11
Yoav Perlman, Israel153767133502011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8914673235652021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1146214622013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6951020142015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5944324542018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92248440292014-01-04

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.140 sek.
til toppen