Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31552386792009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1184618462011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244693724792018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2494527482011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2585139292008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1220022002011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17544210265942010-05-04
Aleix Comas, Spanien2608835322005-11-07
Aleix Comas, Spanien61152922372010-09-05
Aleks Lund, Danmark1235923592015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61105921472013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5113920054122018-10-05
Alex Wallin, Danmark3594422552008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2534828222001-11-09
Alf Frølich, Danmark1320532052010-08-02
Alf Petersson, Sverige429937846212011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112336835932013-08-15
Allan Haagensen, Danmark213358842862019-11-05
Allan Hansen, Danmark3671626112009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2409525552012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3531018272009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark68099809893452021-07-07
Allan Prang, Danmark1366336632011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2600533602005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20124422030172013-04-02
Anders Bergman, Sverige3706128022009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122899179422013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark213317402020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1294029402012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark14132507559282021-06-02
Anders Frederiksen, Danmark1203320332005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91634521022011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8220632842482016-06-04
Anders Horsten, Danmark2478625342008-03-14
Anders Jensen, Danmark565843217932020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1220222022005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62757846428002020-06-18
Anders Roel, Danmark111899726812013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12931198642202011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51458844182012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317753141842006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark345999257672021-06-29
Anders Østerby, Danmark337782976972015-11-13
András Fodor, Ungarn5611384850882015-03-10
André Julinder, Sverige3554624702012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark266232830762012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14815446662382018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6715521060782021-06-11
Andreas Guldager, Danmark132133921622012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1348134812002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205754237842003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1242724272005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183570025382006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61290224332007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295511553382012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1180008482020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1221822182009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1259625962005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31655760012001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1340934092003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1225522552013-04-10
Anne Blotting, Danmark2322017312010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31754424639592020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1188918892013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41659364552006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6516521649322016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2457125362007-12-16
Antoine Joris, Belgien448881427152016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark82110757432013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1418941892012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10929050067462021-01-11
Arild Breistøl, Norge142906036072010-02-11
Arild Hansen, Norge2456123802005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1229322932006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51246930572017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark566219817892021-06-27
Arne Holdensen, Danmark3263914062021-01-04
Arne Kiis, Danmark37564970043252017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71282223282009-10-19
Arne Torkler, Danmark162185731292016-11-06
Arne Volf, Danmark12426433858322017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274859037742014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225903154792006-06-07
Aron Andersson, Sverige4707619932010-10-20
Aron Andersson, Sverige3695235052008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark134488173972007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge293285814352015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10319904337762019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3577622802009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8776712132018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien18848842020-01-17
Attila Lenart, Danmark837176482020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586114753340642019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1050176017469952021-07-07
Barrault Frantz, Frankrig71517732512019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61291323272006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91927226052009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142800339272014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192837220652014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2320217312011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71488927272006-07-08
Benny Haahr, Danmark579798932402018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2670735532003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12329645543982012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1209120912013-05-02
Benny Rytter, Danmark1213721372013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1220022002013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142548530552012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132976125622005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245701256032012-09-09
Bent Christiansen, Danmark19789782018-01-09
Bent Jensen, Danmark3963032452006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark201277212392021-07-08
Bent Møller Sørensen, Danmark2769546352005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6863217852012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71450725342011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark19329121243402021-07-04
Bente Steffensen, Danmark1188218822007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1221922192011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2297815602010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1210721072009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1202220222010-07-07
Birger Lønning, Danmark13727027354372021-04-28
Birger Pedersen, Danmark4932125392006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2565629472007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3498720882013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark41046758271712021-07-08
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263497122262020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1405940592007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark17607602020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2567731622007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162674923292017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark18318312020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark61327526262005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3619321972009-04-19
Bjarne Skule, Danmark172600819342010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2550429922004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91142919722013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2572830122003-03-25
Björn Dellming, Sverige1412941292009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133934654392006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3552919982012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark23026348733672021-07-08
Bjørn Ginman, Danmark2581947662017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4851030352010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3766830922005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge319578932020-05-04
Bo Jensen, Danmark11118089327212012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark291883315812021-07-07
Bo Sonne Sørensen, Danmark297458553902010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71985954462011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1412941292011-02-16
Bo Tureby, Danmark579127516968092015-09-01
Bo Valeur, Danmark131306018222020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141486415732015-03-26
Brahim Birds, Marokko3427317562014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71168021492013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4484414692016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91277818432016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5898225582011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1783778372009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1313431342002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5609317552018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8220414635182008-02-27
Carl Bohn, Danmark95178326424662021-07-08
Carl Erik Mabeck, Danmark12731788665452007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61286831942014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3519918852013-08-28
Carsten Egevang, Guinea5415997362542012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3853329532002-09-03
Carsten Fog, Danmark1303830382008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8927727380212008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234500645612020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1337133712003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark604828921352021-03-18
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51269727132010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1500850082004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1385338532006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327880042182007-07-12
Carsten Siems, Danmark39970697774362019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102271227782006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3421616142014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3982944012013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1271127112013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132246324902014-11-10
Chris Batty, England14232582385552008-02-20
Chris Lansdell, England163773634152009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland143097128422010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4632118472017-11-06
Christer Brostam, Sverige6711801028762020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45194724259612016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4611034268802011-09-25
Christian Brinkman, Holland1181418142010-02-23
Christian Eilers, Danmark488156324512013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1178317832009-12-06
Christian Leth, Danmark5617232350852016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige112045323402013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark132009922722012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1284128412013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111486016802014-01-08
Christian Rørdam, Danmark446987442062018-12-13
Christian Svane, Danmark3804829482006-07-25
Christian Terp, Danmark5723520422018-06-22
Christian Tiller, Norge72381646792005-08-30
christian tiller, Norge1273527352007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1333033302006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51394435992007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9215034229422016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4490613212013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31353162042010-08-18
Christoph Moning, Tyskland142263121172011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig81360422002012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2452824252006-06-07
Claus Andersen, Danmark2194310792019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2363420042011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark218149532017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1250325032006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3795230312007-04-29
Claus Halkjær, Danmark765142940455772021-06-29
Claus Horneman, Danmark1487348732003-02-06
Claus Johansson, Danmark162775320492012-03-09
Claus Kesby, Danmark1255625562006-07-10
Claus Kesby, Danmark1177117712008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101747921332011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203758831272014-06-05
Claus Øgard, Danmark2400020302008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11025438666572012-03-06
Conny Jensen, Danmark192584727952018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3694126292006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369596648952010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1246624662009-04-25
Damien Gailly, Belgien1180318032016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2476925692010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2472127502011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41275741102005-01-31
Dan Reichardt, Danmark14064062020-09-21
Daniel König, Tyskland7816213172013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark201373010602020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1215321532015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51207233992005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32562912337112019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4539015342012-05-31
Dave Barnes, Danmark5860427402013-09-05
dave farrow, Storbritannien1245524552007-10-30
David Andersson, Sverige12820296728302015-02-14
David B. Collinge, Danmark112487035182013-05-21
David Boertmann, Danmark4611559146292013-09-27
david drangsland, Norge163335632032011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1326132612005-12-24
David Erterius, Sverige31256610946542018-09-18
David Lundgren, Sverige1254225422009-09-18
David Monticelli, Belgien10221000633572017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3647923122007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2519328002004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61521536392009-02-23
Dennis Noel, Danmark1926792672004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19528618831672020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1284928492002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1217921792006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203269420352010-10-21
Domen Stanic, Italien142665725412012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien173042225672011-10-10
Dominik Becker, Tyskland61023420522016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1315231522004-09-30
Don Baccus, USA1281228122003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61410449892014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2351318852013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5827418612009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet649009862018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2611331092008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194341734592005-03-16
Egon Iversen, Danmark2639041112011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9915704329922020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516119157057882020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1427642762004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1190619062012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61839035832006-08-09
Eline Eggers, Danmark3698523542006-02-01
Elly Hansen, Danmark205068771112017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark334505823262015-03-23
Else Dupont, Danmark12142142021-03-28
Emil Fich Larsen, Danmark71185221412013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3621023042008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien51040424752005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71599040852018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5716337753032020-06-13
Eric Didner, Frankrig20731999531992020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61633031132008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184446851202020-10-29
Erik Biering, Danmark800116444662952021-07-08
Erik Bogh Nielsen, USA9715269130682016-03-19
Erik Breden, USA61329525192007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4719532262015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153366530562007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61493456352008-12-29
erik ehmsen, Danmark101536419812011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51814946242006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark6510124338342020-10-15
Erik Jensen, Danmark2511525862007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134237762182005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1396639662005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30244423340842017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1229922992004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4402312242017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2308821072017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1244524452004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1242724272004-12-18
erik van bogaert, Belgien1188818882014-10-16
Erling Bonde, Danmark3797032172009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19421282958812020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3815636432006-09-21
Esben Eriksen, Danmark72102943432006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2604332462004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1210221022011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge459527633022013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61230721332008-06-23
Esper Boel, Danmark3391614842016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4912224392008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1029136640361612021-07-08
Fabian Schneider, Schweiz529204728402015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2403220622011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland525756019032020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41246339022009-04-23
Finn Bro, Danmark132545329612017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296967536632013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112321127192016-11-15
finn henriksen, Danmark141584416352020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23242381139862014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1144314432013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark101108615882015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6017205372602012-03-10
Flemming Dane, Danmark3591421282008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1225722572009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark92115334782013-10-20
Flemming Lang, Danmark82132042292013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1170917092008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3348112152017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1220722072003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1229622962010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2555628352005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61398925242009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1272527252005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335528029302013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark6510005039912021-01-15
Frank Desting, Danmark458900935092013-10-20
Frank Simonsen, Danmark113105546442012-03-29
Frank Svensson, Danmark3993141052006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234559036172013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3764227002014-11-18
Freddy Johansen, Norge61486832772009-01-30
Freddy Rosning, Danmark305295537082020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig5610740529322016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark202472318732020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5778816562014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge103005851042002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1248724872006-05-10
Frits Rost, Danmark1097865936722020-02-06
Frode Falkenberg, Norge205151334652008-02-25
Frode Jacobsen, USA467712123572012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1268226822009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn132181121532017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3440416212012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16940197842582011-03-23
Gal Shon, Israel1191319132009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112811433452005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1229622962004-11-05
Geert Brovad, Danmark103587448922004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163742231042009-06-25
Ger Meesters, Holland3923532742008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16544751475682017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark217659062020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14427668360572012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark557549422662014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81977635482006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1197119712013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10512141424052020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1448144812005-12-04
Gordon Hodgson, England1273627362010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1411641162013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3929135892004-07-31
Graeme Joynt, England3418416972014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3702123882002-09-27
Greg McIvor, Sverige173994327072013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1384838482004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194468630742006-03-11
Gunner Munk, Danmark1283028302006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81263521342011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5699116062013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122810234292013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1250425042005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3548218692010-03-07
Hans Christophersen, Danmark421105632021-05-10
Hans Drostgaard, Danmark1241624162005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112658837512006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41102731712009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark161511914262021-06-06
Hans Erik Mom, Holland1212421242006-01-28
Hans Gleie, Danmark2496027162010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark1108710872017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark505231225392016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4826224372005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2232326181762502021-07-02
Hans Henrik Larsen, Danmark3677926632005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2384621902010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1798079802004-04-03
Hans Larsson, Sverige359928852222010-11-07
Hans Lind, Danmark123453951812013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204392536462020-12-29
Hans Rytter, Danmark235670845212007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10320842135772020-05-17
Hans Ægidius, Danmark4429412332019-10-20
Hans Ægidius, Danmark3311413172020-04-24
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71248426782014-02-02
Harry J Lehto, Finland5718006557442012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2463525172015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5889524252010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16462948707104872021-03-11
Helle Dyrting, Danmark191940115042015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark203286222872018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7415657136362015-06-17
Henning Larsen, Danmark11913232520892021-01-24
Henning Broe, Danmark1158715872010-08-05
Henning Hansen, Danmark4759919222008-04-22
Henning Hansen, Danmark4873826222006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1197019702013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11624538031082013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark323253990282021-05-28
Henrik Baktoft, Danmark2517429152013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3618524482010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10323705069052019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1244924492004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3847839162004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1198319832012-10-18
Henrik Elver, Danmark91874424382005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5313123952892019-07-23
Henrik Friis, Danmark21225292026362021-02-25
Henrik Greve, Danmark31028962362008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71970032262006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71511629412010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12426833279832013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1227222722008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81590627102014-06-10
Henrik Johansson, Norge2555732212009-04-11
Henrik Just, Danmark7416616245752012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1191819182009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49979898272852013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark196123556662011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81320319342010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2341917162014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5714319561442020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71718035252009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5413917064832020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82707451612010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81723424452005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark29240097475682021-06-15
Henrik Poulsen, Danmark2337818342012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3870335792004-03-03
Henry Lehto, Finland8614381525322017-02-23
Herman Bouman, Holland1220122012006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101622335132019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2606032652013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1255925592002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2522627272011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5631214452016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2590232762003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark1113311332016-07-25
Ib Jensen, Danmark27556708681072021-06-22
Iben Hove Sørensen, Danmark1511951192011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122457324192010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10121128733432013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345539723992018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2323817852010-01-11
Inger Andersen, Danmark245708629312007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1229222922007-12-09
Inger Skov, Danmark2665438262004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61740450792005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1285628562005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1226422642004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark215918492018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81639535002010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige619528122482013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige779740919592017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1183518352007-04-10
J Ole Andersen, Danmark435259518942016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3667422632007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1352735272003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192977322892013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark316333726002010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3848131832003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2396020642009-04-12
Jacob Sterup, Danmark225112041932012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1299529952004-08-13
Jakob Dall, Danmark8522069752892020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193915545182013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81418925392011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80871021225482021-07-08
Jan Helbo, Danmark8611854431212014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4552616832015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark41074237972021-07-07
Jan Bolding Kristensen, Danmark2402527342018-03-23
Jan Bosch, Holland1230823082007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1197219722010-07-26
Jan Dresler, Danmark2557028922003-10-21
Jan Durinck, Danmark225684242922013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark267162051892019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark559155734252018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11217778330702017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72221276732009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71500225432012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131859620382019-11-08
Jan Kiel, Danmark82460161112010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge73072778812011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark578172625872018-06-13
Jan Mogensen, Danmark295246630472012-05-09
Jan Nielsen, Danmark111147614292019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3683823382009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92265437132009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71930537462006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2568129392008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8814443092682017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4111505564832021-06-06
Jan Svejgaard Jensen, Danmark3247410692019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8921434743842007-08-21
Jan van der Laan, Holland1209720972009-07-31
Jan W. Badura, Danmark324468542019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4864427022010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61615937752010-05-28
Janis von Heyking, Sverige525702617542013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1156915692011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7950416372014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9421794228722007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3584720662010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415791324922014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1514551452009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark319437012020-08-20
Jelger Herder, Holland81988032362004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2632933732006-10-09
Jens Andersen, Danmark61704037902007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62431963982006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61496648002011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1251125112004-08-01
Jens Boesen, Danmark102343429332009-04-04
Jens Brandt, Danmark1103510352015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2595533102005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7220315661012013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1206120612007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3862929962006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17941891781922019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5526814462016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark9211405339372021-06-27
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429112395077492013-05-07
Jens Lind, Danmark81089621232019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1210321032009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154510697412016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark455506925322011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9421134344392011-07-01
Jens Paulsen, Danmark707796125402021-07-08
Jens Ryge Petersen, Danmark215615840922011-09-16
Jens Röw, Tyskland1354635462014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571539588108642020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177277834827852015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2662436422007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31493875312004-05-16
Jens Wiberg, Danmark192425726472021-04-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41353038912006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1149814982011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92306848052013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark16326322020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184298733802011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3492622842012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark2296025742021-07-07
Jesper Michael møller, Danmark192117430422019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4633918642012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2449024802007-08-28
Jesper Schade, Danmark1125612562016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2494127222011-09-27
Jesper Sonne, Danmark439256530882012-03-30
Jesper Vingtoft, Danmark1871086222021-06-22
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101957162252014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1119611962016-07-08
ji be, Schweiz183731131752010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark184193029012005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2489624712002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174341756842005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien627590423172017-06-29
Joakim Engel, Danmark8321981260002007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark312662813832021-05-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1166816682007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark292538315082020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1217121712007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3821530792006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5761219052013-12-20
Johan Stenlund, Sverige4310532442552010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1276927692013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7813506440362012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2558428492006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland132199626722014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21836680640752014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4862124902007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark255363629852011-07-31
John Frikke, Danmark323957524652019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376995829992013-10-22
John Hornbek, Danmark183506523482008-09-08
John Jensen, Danmark546564019942021-05-05
John Judge, Storbritannien2508325992002-10-08
John Jørgensen, Danmark6904816802013-06-30
John Kyed, Danmark139353077106532013-12-22
John Larsen, Danmark1108148472573802021-07-08
John Martin Mjelde, Norge61426528612008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2329917492012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1223022302012-05-21
John N. Jensen, Danmark1267926792007-11-22
John Pedersen, Danmark10321864952072013-11-02
John Steffensen, Danmark1284028402004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12227481240542010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31368459186142019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28060252247472017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12022281249102013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112463430562008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1142114212012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3532321452013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132271024202014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1401740172013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark1112911292018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3719726832009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142578123942011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6900818132014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark2194410692018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1346134612008-11-24
José García Monzón, Spanien4961331882005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien217128982021-03-02
Josh J Shaw, England2399723412009-12-25
Josh Rhys Jones, England327696640122013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1232123212005-11-15
jules phillips, Danmark1185518552015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1158315832013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1222022202011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4497917612015-02-18
Julien Piette, Frankrig71361327102017-10-16
Julien Piette, Frankrig163698829252005-05-18
Jure Novak, Slovenien1164716472013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1210221022010-10-12
Justin Jansen, Holland1222822282005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark16726722019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24555758141672011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1245924592009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2973652172004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14742554273162021-05-17
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2328117342009-03-01
Jørgen Munck, Danmark7211948558132021-06-15
Jørgen Scheel, Danmark164333341742006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318944040222006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8118034048452009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3635423222006-05-10
Jørn Opsal, Norge1348834882003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81342230392020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112700738072011-10-20
Kai Gauger, Tyskland102103325862011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2315716862016-01-08
kai nissen, Danmark101672021802014-08-18
Kaj Halberg, Danmark213258172019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3630723232007-02-05
Karen Lang, Danmark2615434142004-07-06
Karin Gustausen, Danmark435088367212021-06-06
Karina Jensen, Danmark1298129812013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184503631662005-08-26
Karsten Bach, Danmark9506810392021-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark52230589632020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1136613662014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark81075718392013-02-11
Karsten Mose, Danmark2252512812013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3605221662009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102279028772006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1127212722014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1220422042005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1346834682006-03-05
Keith Fox, Danmark7610489031832021-06-14
Keld Jakobsen, Danmark14213840926322021-04-02
Keld Sørensen, Danmark51082128362008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1371437142002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3871547172010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1938893882013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142472321272012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2503925362012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark588146649432013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8824106665032007-02-25
Kent Olsen, Danmark4512296793582018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark2421322232006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1199619962007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig305615731512009-10-11
Kield Andersson, Danmark51278832012008-10-18
Killian Mullarney, Irland2564129132006-01-10
Kim Aaen, Danmark5415691962952012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1393339332001-10-01
Kim Duus, Danmark11420997036662017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1138113812013-12-27
Kim Fischer, Danmark255943640172021-05-09
Kim Hagen Andersen, Danmark212246732020-09-11
Kim Iburg, Danmark1214621462006-08-07
kim jespersen, Danmark2269416192012-01-31
Kim Lunding, Danmark174078949262006-01-14
kim lundqvist, Danmark143043127852008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3547019962014-07-28
Kim Petersen, Danmark102197826242006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1199719972008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91884229202008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3622028662014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1200420042013-04-08
Kis Boel, Danmark12712092315962021-05-22
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3442220732017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162652938952019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1174217422012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92521530672003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge6715322335082009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge348408186992012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1229022902007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2453526232009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297643749932006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3928337622005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark1101610162017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347927246892011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark41359806459162021-07-08
Klaus Günther, Tyskland1140914092020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark61011250942019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark42318231556152662021-07-08
Klaus Mortensen, Danmark5312674239622010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2460724532004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3940450062013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2273414752012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1320932092010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61142329712013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1144414442011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163809036542010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1156215622016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576140147377422017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1239923992006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82369036212006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2362922452011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1166916692012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark72013233392011-10-01
Kristian Borum, Danmark2527228272007-04-22
Kristian Kirk, Danmark3242211592020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61433332022010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51130027242011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2358621592011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1169316932011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61519235182013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113855479172010-10-28
kurt jensen, Danmark1145314532013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81980136622019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71689432512009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2366724152007-11-06
Kurt Vogt, Danmark273227315272011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1117211722011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284562821772018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1125412542017-06-13
Lars Petersson, Sverige1136413642011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10627943559782017-07-30
Lars Andersen, Danmark437485525642015-05-22
Lars Andersen, Danmark1229422942010-01-01
Lars Andersen, Danmark18721733827692020-02-04
Lars Birk, Danmark32839263932442021-04-16
Lars Borup, Danmark359618646082010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2454724462005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1150015002015-08-07
Lars Ernst, Danmark1133613362012-02-02
Lars Falck, Danmark8412119527452019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2334817922014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark16623391442682021-07-08
Lars Grøn, Danmark30828794128592021-07-08
Lars Halkjær, Danmark4535014882016-02-26
Lars Jensen, Danmark21951017079822016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark362771814682020-01-28
Lars Larsson, Sverige3667424182006-07-08
Lars Laursen, Danmark1252825282011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1212421242005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1308630862008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2453723872004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark14017855695822021-05-07
Lars Mejlby, Danmark194501642322010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1228522852009-02-20
Lars Munk, Danmark1202320232007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1251425142007-07-15
Lars Paaby, Danmark708201030602021-06-27
Lars Pedersen, Danmark1211121112006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3840932902008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22239418560182014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark426215826512013-12-13
Lars Smith, Danmark173907349502011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark16766762020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184217133742004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71452132042009-02-01
Lars Witting, Danmark359259541342019-10-14
Lasse Braae, Danmark1383838382004-10-17
Lasse Olsson, Sverige233781628392012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2503427222003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3454817282015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51343835162012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203570128312014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark2158010332018-07-10
Leander Khil, Østrig225682636382012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2555831142011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark225154432332006-11-08
Leif Bolding, Danmark101714025422019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark317478632021-03-17
Leif Holmskov, Danmark184005437492012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251188325108262020-04-02
Leif Jensen, Danmark217078562019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2617735652006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark4358310442020-10-16
Leif Novrup, Danmark2622332822004-01-06
Leif Pedersen, Danmark286162828682011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1240024002005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1289228922004-06-01
Lene Vejen, Danmark41323257562010-02-14
Lennaert Steen, Holland3766726932005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1300530052010-09-26
Leo JR Boon, Holland31448174512003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark14214212020-08-21
Lesley van Loo, Holland112433125532009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark18658652020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91978826562008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark41015336782007-05-30
Lis Ravn, Danmark2604234982004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6807114902015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark19499492018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1407340732013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4526614892016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1418241822007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51245439142008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3509618392009-05-28
lou bertalan, Tyskland1221722172008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark4374810902021-01-19
Luc Verroken, Belgien41143631852006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142702726462011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5652016392018-12-10
Luca Boscain, Italien162376617792014-07-31
Luca Sattin, Italien245333129992009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig113034941022006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1196419642009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien423106512020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien276119230662008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61205522842011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1240924092015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark1100910092019-09-25
Mads Elley, Danmark173834638222013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91292852042020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1118011802012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark320267092019-08-28
Magne Pettersen, Norge2809440912007-08-03
Magnus Corell, Sverige1208220822014-03-25
Malte Christensen, Danmark1182118212012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3630523452014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2447723232008-07-22
Marcin Faber, Polen3334712952013-09-17
Marcin Solowiej, Polen9910892426032021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1179217922010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige142130422482012-01-12
Margit Hove, Danmark1249924992006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61484051842008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132788927152006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71769028902004-11-26
Mark Desholm, Danmark1343434342012-02-06
Mark Hammond, Danmark2450526862007-08-15
Mark Trott, England1234123412006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1234023402005-10-31
Mark Walker, Danmark10113560127242014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1139313932009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1276327632006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8017597443672013-03-22
Marnix Jonker, Holland184473033022006-02-01
Martijn Bot, Holland8620414834272010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101813820362011-01-27
Martin Eggen, Norge2491325172002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5713011093832017-10-17
Martin Holm, Danmark31121542202004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1119911992012-03-22
Martin Jessen, Danmark41157130712005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland297370244432011-02-13
Martin Lund, Danmark41394742272015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1255825582008-02-18
Martin Oomen, Sverige142913625812011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1190319032004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark21514862812992021-07-08
Martin Rivero, Danmark2445924942011-10-01
Martin Roost, Schweiz2384820922010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81627322102002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3541419602016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277565546392008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24540626333702012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien51005023122009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13818509425912021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203833529442017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3596122592013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3581820012010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1213021302015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz356392332042012-02-26
mats svensson, Sverige4769020612013-11-09
Mats Wallin, Sverige71595024582005-09-06
Mats Wallin, Sverige245016228092009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig193345127232016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4868929032012-04-17
Maurizio Sighele, Italien91300022312011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1481048102003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark18668662019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1144814482019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland18598592016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8116135540502009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4929841872013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1119311932013-11-12
Michael Hansen, Danmark101080412882016-11-10
Michael Bergman, Sverige2658936472008-10-27
Michael bergman, Sverige51635855002009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41142945032008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1239523952011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45646102923982020-06-26
Michael Grell, Danmark31591889982012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1142214222016-03-08
michael jürgensen, Danmark1220222022011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1403540352005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234743053592013-03-25
Michael Larsen, Danmark16586582020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12835882892922020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123216836892012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6964425742012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1419941992003-11-26
Michael West, Danmark1249624962007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521111174851602013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2396127472018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3679523682008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3756027552005-04-11
Mikael Funch, Danmark82154133192006-04-19
Mikael Nord, Sverige9222594463522014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2592233362002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark19389382015-08-07
Mikkel Holck, Danmark28049008948712021-07-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24355387373882020-04-20
Mikkel Thorup, USA11967013552021-06-14
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398585547322012-06-01
Mikko Oivukka, Finland225038336232007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1138113812013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1143114312012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33988211149102010-03-19
Mogens Holme, Danmark2345417992008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark51054424712008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3463418472018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1262626262004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2365619052012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3909837802013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark255365128052008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12225250455902021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223466031042013-03-28
Morten Christensen, Danmark7213239358032019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1464546452003-05-30
Morten Dehn, Danmark91190522912021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark356068145472020-11-12
Morten Jensen, Danmark61325627432006-06-07
morten jønck, Danmark3421414632011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3905039012002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark92130630182009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71874736932011-02-03
Morten Müller, Danmark212984821862018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark7810321931612019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1987307869979392021-07-07
Morten Stampe Larsen, Danmark5898324782005-06-29
Morten Winness, Norge13120541528892017-11-19
Mårten Müller, Sverige3789127502009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien18988982015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337836736622006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2445823342002-10-08
nick petersen, Danmark4670617972011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark5610827030222011-10-31
Nico de Vries, Holland1220422042009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark16736732020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1158515852012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4824224892008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6713082532962016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7311041526422021-03-22
Niels Bomholt, Danmark61433833902006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2438624422015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71665126272006-03-19
Niels Frost, Danmark1253625362012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1278827882007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6947230872011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5991631912013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark19939932012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark92135127662008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark88483099528622021-07-08
Niels Jørgen Larsen, Dominica164173244852007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4802434512018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark19979972015-09-14
Niels Odder, Danmark4928429212010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12211874521742020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40668859739312013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4747222552012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1165116512008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark347090437132012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark972879132015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20844475145992021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1283428342006-02-25
nuno barros, Portugal1213121312009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland255055924792011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1276927692005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark374925123322016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25253608754362013-06-11
Ole Andersen, Danmark2413625422009-03-29
Ole Friis, Danmark2598933382006-05-08
Ole Hetland, Danmark112625929672006-05-18
Ole Hetland, Danmark509633462712018-02-24
Ole Kristensen, Danmark81720225922008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3638223082013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273542605110552021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1280928092010-09-27
Ole Richter, Danmark1422942292006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3659128922005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3500520182012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6946020182014-11-13
Ole Snerling, Danmark1205020502008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2594834532007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61182123672008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1215321532004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark218359762017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47994436491032020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine41002136182005-12-15
Olof Strand, Sverige225232644852009-01-11
Oluf Lou, Danmark41822362042013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1163816382013-07-06
Omar Runolfsson, Island132084325442012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2432623982011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2661635802003-04-18
Otto Madsen, Danmark2359620512012-12-05
Otto Samwald, Østrig17627549735302017-06-01
Oz Horine, Israel5110713536442019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3627222962012-05-21
Palle Jensen, Danmark3581319882008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113749653612006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10819861143522017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16632925639312013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133646642292013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2522030042008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1252525252007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1210021002010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1271327132011-04-23
Paul Nilsson, Danmark335912133322020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1262147056836322021-06-30
Pawel Malczyk, Polen51236833692006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101802522852010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark51341097829722021-07-08
Per Ekberg Pedersen, Danmark174444555232010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123449136652006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6814440246892015-06-23
Per Forsberg, Sverige1355635562003-05-17
Per Hauge, Danmark321748352019-11-29
Per Hirslund, Danmark1122112212011-09-25
Per Holmberg, Danmark28247542346902019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1952113109072012-10-01
Per Kjær, Danmark17947265980582021-06-18
per mattisson, Danmark2544528642010-03-01
Per Poulsen, Danmark441106526582442020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark49580306452382021-04-22
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10021790381252016-06-24
per schmidt, Danmark1196619662009-02-23
Per Smith, Danmark1269726972008-09-22
Per Vindis, Danmark478900838372018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark217238832020-11-02
Pete Antrobus, England3644826102011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4570519202012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3901635122002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61483529822005-08-29
Peter Bo, Danmark31098250152006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26938765533112017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark578457229932018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61483352032013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark113331038282005-10-31
Peter Christiansen, Danmark4210681163642006-12-31
Peter Dam, Danmark14129091538042013-03-18
Peter Denyer, England2282117972018-07-16
Peter Halkier, Danmark61563638452006-05-10
Peter Halkier, Danmark375365227552021-02-04
Peter Iversen, Danmark1251425142005-05-01
Peter Jensen, Danmark41102836802009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102606336592009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4581917222013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258878065862018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339867827134552016-11-08
Peter Petersen, Danmark2235815302017-05-08
Peter Rodemann, Danmark51011933722015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1215521552010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101198320732017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62228556422005-06-12
Peter ter Heide, Holland1227822782008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71877940832006-01-05
peter wedel petersen, Danmark4331910322018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91340422802016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1182018202012-07-16
Petri Kuhno, Finland3554519712013-11-21
Petri Salo, Finland2792748632008-06-18
Philip Dam, Danmark19729722015-09-28
Philip Elbek, Danmark217399202019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2634636512004-10-06
Pierre Unge, Sverige41246543252003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig102142225982006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien256184850812009-11-26
Pim Wolf, Holland3752327582008-01-08
Poul Reib, Danmark5955025112009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1385038502007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark51042424372009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1281528152004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark376171730952021-05-20
Poul Reib, Danmark1302730272004-11-09
Poul Thrane, Danmark143735358752012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1255925592012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1161916192013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark211255902020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1173617362014-02-02
Preben Berg, Danmark195338546282007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1214521452007-10-05
Rafael Armada, Spanien2434224512012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91769424572009-01-16
ragnar smith, Danmark111292537942018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23618245020522020-03-26
Ralph Martin, Tyskland192193514022017-12-10
Ralph Martin, Tyskland265292423412008-04-18
Rami Mizrachi, Israel122100024792014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1328032802003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2930463212012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459602637122010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132669929112015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2488325282013-11-06
Rasmus Hald, Norge2333418042011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122987033672008-02-06
Raymond Galea, Malta1236723672004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4966127282004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1177217722011-01-13
René Larsen, Danmark7514800740212013-12-15
René Petersen, Danmark633962610472021-07-07
Rene Rantzau, Danmark234969662252013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1165016502010-09-22
Reto Burri, Schweiz122148224742012-04-06
Reto Burri, Schweiz346558429052009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81841325462002-04-28
Richard Bonser, England19640523342792014-10-28
Richard Burzynski, Danmark426702128632013-08-29
Richard Ek, Sverige368865554662011-10-03
Rie Jensen, Danmark432649952020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73147071442005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1297729772004-03-11
Robert Paepke, Sverige7213450848012013-08-29
Robert Toft, Danmark3688632122009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne392668186109832021-04-28
Roland Jensen, Danmark174227733542008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1395239522013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203790127102013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19931006034712021-06-18
Ronny Malm, Sverige408493430642014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1426042602003-05-06
Rony Livne, Israel2354222342017-11-14
Rud Lynge, Danmark1192919292014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15832978944452013-05-15
Rune Bjerre, Danmark349568554492012-02-12
Rune Larsen, Danmark2440723412006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297463535622013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8031385687161512021-07-05
Ruth Ahlburg, Danmark235700531062006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2424222482005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1202020202006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark956707892020-11-09
Sakari Kauppinen, Danmark3762161072020-08-26
Samuel Paz Parracho, Spanien81770825832005-09-02
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien276697529532007-09-09
Sander Bot, Holland51124324092005-02-24
Sanne Busk, Danmark51480460692008-10-08
Seamus Enright, Irland2627946222010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2438823052008-05-26
Sebastian Klein, Danmark112167052192018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark121050112432021-05-12
Shaun Robson, England122816126772005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510282899959062018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2440629012010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680131410764392019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10320482054002017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010959135612010-07-02
Simon Werngren, Sverige71808330632007-11-29
sissel fossat, Danmark1192119212013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2626934862005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark217138712019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191490230392021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33955347639482012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien1108810882016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102159729242011-10-07
Steen Brølling, Danmark51441536892006-07-31
Steen Brølling, Danmark1237923792008-11-03
Steen Christensen, Danmark4803829292012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1317231722008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1058179700441622021-07-08
Steen Egholm Engelbøl, Danmark665364714862020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1358635862010-03-07
steen jørgensen, Danmark111419414742016-11-18
Steen Reimers, Danmark112576536202012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102303529032004-11-08
Steen Winkel, Danmark141708816102014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark999047529692021-04-30
Stefan Cherrug, Sverige193723325622012-02-06
Stefan Frello, Danmark1165316532009-05-28
Stefan Hage, Sverige92372835262004-12-15
Stefan Hage, Sverige3734629442012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3644526212005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7014331838592016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4662523462013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige729231923452019-11-23
Stefano Miceli, Malta6545813222020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1300030002009-04-23
Steffen Fahl, Danmark193174227212017-07-12
Steffen Holst, Danmark4973128702006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3916441072005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1252525252006-08-20
Sten Petersen, Danmark845956522020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15031105360362014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7315723433392008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2553531552010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5820321612013-04-14
Steve Klasan, Tyskland356493830842017-12-12
Steve Nuttall, England1168816882012-02-12
Stig Eide, Norge1301730172009-04-27
Stig Linander, Danmark11122435073852013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2412921312010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark235089539752005-10-11
Stig Westergård, Danmark1363436342009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4835025332011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark123052028782005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1260026002005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17039494655612020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14728877461402012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61413533092009-05-11
Sven Dall, Danmark2415425032013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark112002729492012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark4332610182019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1313231322006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31212949242003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5211583438732012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1259725972011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1132513252015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2498827182008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12923838144482012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1115511552005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark2192710332016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61432934682013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1299529952004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien5110313330542016-09-24
Søren Vinding, Danmark13615636418932018-10-31
Søren Brinch, Danmark133823478212009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2244513082013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2542128122010-09-29
Søren Harding, Danmark10012368055042018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark92028036612021-04-23
Søren Koch, Danmark3777626392006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8914795544512015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249236824995562016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61564230122007-04-21
Søren Nancke, Danmark102017135002016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7020100461332012-07-15
Søren Olin, Danmark2567228732008-08-16
Søren Parup, Danmark1110211022006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51492251642013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1200420042005-02-06
Søren Skov, Danmark576129775345982013-02-12
Terje Axelsen, Norge102193625812005-09-08
Terje Kolaas, Norge51532043852005-04-01
Terje Kolaas, Norge356658732002013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge41122639892012-07-27
Terry Townshend, England2515827512006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7916915754042012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5868118282008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296453828092005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2399320382009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8615148624072012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark246059646722012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark31015835332008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2436123452008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6949717732014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1304530452008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark41533009819632021-07-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2638234422007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark154259337402009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2492526052002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3762429422012-01-07
Thomas Iversen, Danmark219199832019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark469919537852013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1549254922003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81600626162013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark6613047934182014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1214921492004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2920750882005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland61117121082013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1162416242017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland1282128212010-04-23
Thomas Larsen, Danmark1151715172005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1280828082008-04-19
Thomas Maul, Danmark8614522027912011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204327143182011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4861431002011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31147049462005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961124105447682019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92716169032010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41261736262005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark173002323752019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1239523952010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2324120072018-12-21
Thurel Julien, Gambia13220831823012011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1144414442013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41076038502007-11-24
Tim Andersen, Danmark31406658572004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2530329872002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72780463562011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien82025227392006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2349817732010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111223213572018-06-03
Tobias Berger, Sverige437223627892012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81861129882006-03-11
Tom Backlund, Finland51608645642006-11-07
Tom Backlund, Finland1382838282008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg3361314972014-04-23
Tom Goossens, Belgien92144836202006-08-09
Tom Jensen, Danmark1246224622006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2470728672004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3678727642006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20741673542522014-07-10
Tomas Svensson, Sverige4410087146312010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132870727722010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5796019162016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8222218946972006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2515725922006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige82034729392007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige122227746104532018-02-12
Tommy Kaae, Danmark468245949782021-06-11
Tommy Karlström, Sverige2326718612014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377636029542013-05-10
Tonny Papillon, Danmark173198730512013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark662115859448172021-07-08
Tony Søholm Larsen, Danmark324012621252020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2492124922005-03-25
Tor A Olsen, Norge1302430242003-11-09
Tor Olsen, Norge284993431772019-09-12
Torben Andersen, Danmark61538231552008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6613515472019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2393620602010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark194198029352007-02-25
Torben Evald, Danmark81885034132019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132555925982011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1126012602017-04-06
Torben Laursen, Danmark335823935832012-10-23
Torben Lund, Danmark51195049752004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5583714332016-02-12
Torben Lyng, Danmark222923024722020-03-09
Torben Olsen, Danmark21090871332013-11-02
Torben Sebro, Danmark6011584536852020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91175619512018-05-22
Tore Vang, Norge5513290383092016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark18918518233532021-07-08
Tormod Amundsen, Norge183340433182013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1221922192004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6111631441542018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5511451589922020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark4510198571072013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1188418842013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2391220852013-02-01
tue hartmann, Danmark1115511552012-05-06
Tue Romanow, Danmark1261326132009-10-06
Tune Jensen, Danmark1273627362006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2534027822007-03-04
uffe jensen, Danmark1105710572015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1240224022007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5913086932292006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark298162790972010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1133313332004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3698825662003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark183116029572014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1265226522005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2441823812004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9518715140302013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3332212542012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark19979972018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1126112612017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark19539532017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10119211031882010-01-05
Vegard Bunes, Norge51423732392003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72293347452007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1327932792002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2278283197382014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2884153122001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1285828582013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162649821162017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12827287266622018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71493341302010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1283828382004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6987622352011-12-22
wally morell, Danmark1199619962013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5958520482006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1224422442005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2650537692003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143664235912008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1143614362013-04-30
Wim van der Schot, Holland1266426642006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3712426192013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1322132212011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2469325972012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3791629232008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184760333952012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3892243632005-04-11
Yoav Perlman, Israel153663032822011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8914010635002021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1140214022013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6904119352015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5909523862018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92186639652014-01-04

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.129 sek.
til toppen