Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31663690752009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1214021402011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn245522328392018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2563131342011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2633241182008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1255025502011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17547053967632010-05-04
Aleix Comas, Spanien2631136452005-11-07
Aleix Comas, Spanien61364025472010-09-05
Aleks Lund, Danmark1248724872015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61321325552013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5114970160052018-10-05
Alex Wallin, Danmark3699325472008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2565530092001-11-09
Alf Frølich, Danmark1359735972010-08-02
Alf Petersson, Sverige4211232849492011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112563939592013-08-15
Allan Haagensen, Danmark214142446412019-11-05
Allan Hansen, Danmark3783930052009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2485628782012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3618921422009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark680123396597572021-07-07
Allan Prang, Danmark1407440742011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2622534672005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20130981833652013-04-02
Anders Bergman, Sverige3801831422009-01-18
Anders Bojesen, Danmark123327683462013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark2214311692020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1326832682012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark14134899661552021-06-02
Anders Frederiksen, Danmark1213921392005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91913323792011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8221780143562016-06-04
Anders Horsten, Danmark2540628372008-03-14
Anders Jensen, Danmark567796520832020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1234323432005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62778594231402020-06-18
Anders Roel, Danmark112242030522013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12932872943882011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51560646002012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark318314245282006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark347006458912021-06-29
Anders Østerby, Danmark338633778382015-11-13
András Fodor, Ungarn5613175154582015-03-10
André Julinder, Sverige3717834322012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark266742233792012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14820249663652018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6717152165012021-06-11
Andreas Guldager, Danmark132582526032012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1363536352002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark206077640222003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1249324932005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183773526672006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61482127122007-12-16
Andreas Petersen, Danmark296486357232012-11-19
Andreas Ranner, Østrig111187912162020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1255525552009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1271827182005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31718262072001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1354535452003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1237223722013-04-10
Anne Blotting, Danmark2388920452010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31764354443842020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1221722172013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41711566052006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6517590750742016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2525429122007-12-16
Antoine Joris, Belgien449993331282016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark82394061252013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1449644962012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10931504768642021-01-11
Arild Breistøl, Norge143391339282010-02-11
Arild Hansen, Norge2481325072005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1239523952006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51347632522017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark568055122192021-06-27
Arne Holdensen, Danmark3303015422021-01-04
Arne Kiis, Danmark37577292346152017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71447224632009-10-19
Arne Torkler, Danmark162403832582016-11-06
Arne Volf, Danmark12429624159502017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark275745341302014-06-26
Arnold Houmann, Danmark226163355932006-06-07
Aron Andersson, Sverige3808639242008-08-28
Aron Andersson, Sverige4840622702010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark134696975682007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge294255317742015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10323207141082019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3673225772009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark81057815352018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien1122512252020-01-17
Attila Lenart, Danmark8666710572020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586125984542042019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1050208471071302021-07-07
Barrault Frantz, Frankrig71739936042019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61403226402006-10-05
Bence Kókay, Ungarn92215428782009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige143283542542014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland193499423922014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2356219512011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71562728182006-07-08
Benny Haahr, Danmark5711546735962018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2714037862003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12332130847492012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1237923792013-05-02
Benny Rytter, Danmark1245624562013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1258325832013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig143016834622012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig133146126832005-03-07
Bent Carstensen, Danmark246221657852012-09-09
Bent Christiansen, Danmark1132813282018-01-09
Bent Jensen, Danmark31004733712006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark202077316172021-07-08
Bent Møller Sørensen, Danmark2793947662005-12-13
Bent Nielsen, Danmark61053221102012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71693128702011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark19335544446472021-07-04
Bente Steffensen, Danmark1219421942007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1256425642011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2366019122010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1241224122009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1231323132010-07-07
Birger Lønning, Danmark13731496557122021-04-28
Birger Pedersen, Danmark4974626492006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2610032752007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3601524132013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark41060932176042021-07-08
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark264371425442020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1420042002007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark1101210122020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2635335062007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark163215827172017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark19559552020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3725625292009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61392027092005-10-12
Bjarne Skule, Danmark173198923522010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2575931332004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91423322602013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2601431602003-03-25
Björn Dellming, Sverige1446744672009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island134126956612006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3659223712012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark23034263837612021-07-08
Bjørn Ginman, Danmark2613449302017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4969433442010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3803932132005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3292012522020-05-04
Bo Jensen, Danmark11121795931262012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark292954018932021-07-07
Bo Sonne Sørensen, Danmark298393056752010-11-24
Bo Svensmark, Danmark72206758012011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1430943092011-02-16
Bo Tureby, Danmark579140069172032015-09-01
Bo Valeur, Danmark131747122212020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141968118722015-03-26
Brahim Birds, Marokko3533121262014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71441225362013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4631518252016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91589722692016-11-27
Brian Thomsen, Danmark51047228842011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1808080802009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1328932892002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5814721202018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8221816940122008-02-27
Carl Bohn, Danmark951110049228272021-07-08
Carl Erik Mabeck, Danmark12733457467352007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61501237642014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3621522432013-08-28
Carsten Egevang, Guinea5416921364112012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3901931622002-09-03
Carsten Fog, Danmark1333233322008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8929018283862008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark235229049162020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1348134812003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark606932024612021-03-18
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51373530312010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1513951392004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1390839082006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark328541244702007-07-12
Carsten Siems, Danmark39983154277572019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102403228942006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3535220602014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark31077147152013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1298829882013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132722828502014-11-10
Chris Batty, England14237176288952008-02-20
Chris Lansdell, England164310937462009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland143530931572010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4747519722017-11-06
Christer Brostam, Sverige6714087631842020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark451104893460622016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4612541972672011-09-25
Christian Brinkman, Holland1216621662010-02-23
Christian Eilers, Danmark489684527712013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1208020802009-12-06
Christian Leth, Danmark5618069052572016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige112436427452013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark132398525652012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1298529852013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111839119732014-01-08
Christian Rørdam, Danmark448515648782018-12-13
Christian Svane, Danmark3848531202006-07-25
Christian Terp, Danmark5893923882018-06-22
christian tiller, Norge1301730172007-10-16
Christian Tiller, Norge72479947922005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1344734472006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51596439592007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9217928933662016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4612115972013-01-08
Christoph Moning, Tyskland142731124082011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31393063482010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81629225212012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2478425822006-06-07
Claus Andersen, Danmark2259614152019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2431623832011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark2242212572017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1261626162006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3887133292007-04-29
Claus Halkjær, Danmark765167304859102021-06-29
Claus Horneman, Danmark1512951292003-02-06
Claus Johansson, Danmark163302824192012-03-09
Claus Kesby, Danmark1210321032008-04-16
Claus Kesby, Danmark1267826782006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark102068424802011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark204438235392014-06-05
Claus Øgard, Danmark2436022882008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11027785370672012-03-06
Conny Jensen, Danmark193283232232018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3727827332006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark3610079551272010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1280328032009-04-25
Damien Gailly, Belgien1197519752016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2538028952010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2536730782011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41329742432005-01-31
Dan Reichardt, Danmark17597592020-09-21
Daniel König, Tyskland71052016342013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark202058114172020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1248124812015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51259934972005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32573025940562019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4661418412012-05-31
Dave Barnes, Danmark51026030752013-09-05
dave farrow, Storbritannien1273827382007-10-30
David Andersson, Sverige12824407332052015-02-14
David B. Collinge, Danmark112692336842013-05-21
David Boertmann, Danmark4612889650342013-09-27
david drangsland, Norge163847834912011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1337833782005-12-24
David Erterius, Sverige31266199049682018-09-18
David Lundgren, Sverige1281928192009-09-18
David Monticelli, Belgien10222941834612017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3738626082007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2546229322004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61644538172009-02-23
Dennis Noel, Danmark1941394132004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19535116735632020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1300730072002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1229022902006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203958823442010-10-21
Domen Stanic, Italien143106928472012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien173633829002011-10-10
Dominik Becker, Tyskland61215724132016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1326932692004-09-30
Don Baccus, USA1294929492003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61627253682014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2422022612013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5970321582009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet6718013112018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2679834002008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194559536112005-03-16
Egon Iversen, Danmark2698343952011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9918974232152020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516128611859262020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1443744372004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1217821782012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61916137062006-08-09
Eline Eggers, Danmark3740124842006-02-01
Elly Hansen, Danmark205568177172017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark335540925902015-03-23
Else Dupont, Danmark15385382021-03-28
Emil Fich Larsen, Danmark71418124802013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3711126162008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien51090425862005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71817844252018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5717684856932020-06-13
Eric Didner, Frankrig20739163236512020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61845634222008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184798452702020-10-29
Erik Biering, Danmark800142850766782021-07-08
Erik Bogh Nielsen, USA9718409133972016-03-19
Erik Breden, USA61533728702007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4767833742015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153600331632007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61685758512008-12-29
erik ehmsen, Danmark101898023042011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51892547722006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark6512348341732020-10-15
Erik Jensen, Danmark2570528962007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134394663662005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1410841082005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30254284744262017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1240524052004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4555115312017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2374024392017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1256125612004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1259925992004-12-18
erik van bogaert, Belgien1218921892014-10-16
Erling Bonde, Danmark3896535702009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19427465060502020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3873039912006-09-21
Esben Eriksen, Danmark72200045292006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2635133902004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1221722172011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge4510965436402013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61419625072008-06-23
Esper Boel, Danmark3500718442016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark41040428202008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1029171321364942021-07-08
Fabian Schneider, Schweiz5210925832112015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2464723442011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland527646623192020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41362941872009-04-23
Finn Bro, Danmark132949632862017-05-10
Finn Carlsen, Danmark297976639642013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112726130412016-11-15
finn henriksen, Danmark142099119982020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23249931342702014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1172517252013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark101418818572015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6018268974322012-03-10
Flemming Dane, Danmark3682624042008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1259325932009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark92401938382013-10-20
Flemming Lang, Danmark82377145452013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1211221122008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3454315882017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1243624362003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1258625862010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2578329432005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61486426392009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1284428442005-02-03
Franck Ishøi, Danmark336447930622013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark6512132543052021-01-15
Frank Desting, Danmark459954237522013-10-20
Frank Simonsen, Danmark113445250172012-03-29
Frank Svensson, Danmark31011941682006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark235294538932013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3805728332014-11-18
Freddy Johansen, Norge61673835512009-01-30
Freddy Rosning, Danmark306303139702020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig5612645832272016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark203220022482020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5897520732014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge103163952512002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1260226022006-05-10
Frits Rost, Danmark10911303137972020-02-06
Frode Falkenberg, Norge205512836022008-02-25
Frode Jacobsen, USA469266626632012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1306830682009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn132630024612017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3547120152012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16943033943612011-03-23
Gal Shon, Israel1224222422009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112972034952005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1241424142004-11-05
Geert Brovad, Danmark103751250722004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge164273335012009-06-25
Ger Meesters, Holland31013235472008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16547451176792017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark2203710242020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14432215163792012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark82083837082006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark559361325872014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1232723272013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10515797127922020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1462146212005-12-04
Gordon Hodgson, England1308430842010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1446244622013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3969837432004-07-31
Graeme Joynt, England3510219982014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3753225912002-09-27
Greg McIvor, Sverige174584730492013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1401440142004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194693832402006-03-11
Gunner Munk, Danmark1311331132006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81517424462011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5886121222013-10-07
Hampus Lejon, Sverige123207837832013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1261026102005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3643321832010-03-07
Hans Christophersen, Danmark425997002021-05-10
Hans Drostgaard, Danmark1252225222005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41253235482009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112785338682006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark162069417842021-06-06
Hans Erik Mom, Holland1223422342006-01-28
Hans Gleie, Danmark2565630182010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark1143314332017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark506996429082016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4876125902005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3710527762005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2232398750269532021-07-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2456924952010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1817481742004-04-03
Hans Larsson, Sverige3510804056132010-11-07
Hans Lind, Danmark123707753212013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark205028539952020-12-29
Hans Rytter, Danmark236036146592007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10324237338962020-05-17
Hans Ægidius, Danmark3430217042020-04-24
Hans Ægidius, Danmark4491213912019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71483729522014-02-02
Harry J Lehto, Finland5718751858532012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2491626542015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark51049027632010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16463407181106912021-03-11
Helle Dyrting, Danmark192420516112015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark203915526182018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7417152237542015-06-17
Henning Larsen, Danmark11917434524522021-01-24
Henning Broe, Danmark1191119112010-08-05
Henning Hansen, Danmark4920527442006-03-01
Henning Hansen, Danmark4888123402008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1227922792013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11626394234192013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark324362896312021-05-28
Henrik Baktoft, Danmark2563030242013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3722228052010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10326982272512019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1250825082004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3894740602004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1229122912012-10-18
Henrik Elver, Danmark91976825332005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5314792756472019-07-23
Henrik Friis, Danmark21232259629732021-02-25
Henrik Greve, Danmark31133066202008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark72048833412006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71721532382010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12430662484252013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1238123812008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81839630062014-06-10
Henrik Johansson, Norge2624435332009-04-11
Henrik Just, Danmark7418967749422012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1224822482009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49996268675682013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark196544660992011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81568422472010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2414320832014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5715700762472020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71870936522009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5414633766122020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82859553892010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81819725952005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark29249938580632021-06-15
Henrik Poulsen, Danmark2396221082012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3912837412004-03-03
Henry Lehto, Finland8617284128482017-02-23
Herman Bouman, Holland1231523152006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101909938992019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2673035932013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1269526952002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2593930942011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5803218012016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2625234302003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark1150315032016-07-25
Ib Jensen, Danmark27564009384972021-06-22
Iben Hove Sørensen, Danmark1545654562011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122816026992010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10124323136232013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge346665327022018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2382120812010-01-11
Inger Andersen, Danmark246361532132007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1257025702007-12-09
Inger Skov, Danmark2689639472004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61821852572005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1300730072005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1237123712004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark2226911872018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81901038112010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige6111472525712013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige7712313322672017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1214621462007-04-10
J Ole Andersen, Danmark436689222442016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3771726662007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1367336732003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark193588225662013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark316993830412010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3893133292003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2453523772009-04-12
Jacob Sterup, Danmark225746043072012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1309430942004-08-13
Jakob Dall, Danmark8523903154722020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark194544847882013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81683429862011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80897931426862021-07-08
Jan Helbo, Danmark8614638534112014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4689620172015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark41124939162021-07-07
Jan Bolding Kristensen, Danmark2470330322018-03-23
Jan Bosch, Holland1262426242007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1224722472010-07-26
Jan Dresler, Danmark2589230592003-10-21
Jan Durinck, Danmark226293144592013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark267659353582019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark5510815636122018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11221459133882017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72305978322009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71684726752012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige132290324242019-11-08
Jan Kiel, Danmark82580561812010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge73186380572011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark579996729552018-06-13
Jan Mogensen, Danmark296192633692012-05-09
Jan Nielsen, Danmark111571417922019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3772526522009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92557140382009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark72090741772006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2635132782008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8817315395502017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4112554466242021-06-06
Jan Svejgaard Jensen, Danmark3364014452019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8923977345402007-08-21
Jan van der Laan, Holland1239023902009-07-31
Jan W. Badura, Danmark3355312112019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4991730152010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61722140692010-05-28
Janis von Heyking, Sverige527380121602013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1187518752011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark71167219362014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9423001730652007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3675223752010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig417148427982014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1554155412009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark323968452020-08-20
Jelger Herder, Holland82105034302004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2703637082006-10-09
Jens Andersen, Danmark61815639302007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62505865282006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61708251882011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1276327632004-08-01
Jens Boesen, Danmark102485232692009-04-04
Jens Brandt, Danmark1131013102015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2622334712005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7221791962242013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1237623762007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3902431302006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17945302583182019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5711017852016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark9214478244022021-06-27
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429118944779412013-05-07
Jens Lind, Danmark81384824222019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1248924892009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark1550022102042016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark456941628272011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9422388145452011-07-01
Jens Paulsen, Danmark7010142730452021-07-08
Jens Ryge Petersen, Danmark215965442662011-09-16
Jens Röw, Tyskland1371437142014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571635371110792020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177348629132752015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2735740182007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31552378932004-05-16
Jens Wiberg, Danmark193081429782021-04-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41430340372006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1181118112011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92441849472013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark19719712020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184602736962011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3595526862012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark2350829612021-07-07
Jesper Michael møller, Danmark192778234602019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4774622022012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2508828162007-08-28
Jesper Schade, Danmark1169416942016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2521528532011-09-27
Jesper Sonne, Danmark4310048432112012-03-30
Jesper Vingtoft, Danmark181405010062021-06-22
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark102296165772014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1162716272016-07-08
ji be, Schweiz184311834672010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark184412930102005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2519226282002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174556459042005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien629728326622017-06-29
Joakim Engel, Danmark8323177961582007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark313853918302021-05-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1196019602007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark293513918522020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1256525652007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3845531652006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5924222922013-12-20
Johan Stenlund, Sverige4311959545592010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1299829982013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7815912643872012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2626632092006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland132656729792014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21843914144112014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4997128002007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark256166833202011-07-31
John Frikke, Danmark324949827952019-08-28
John G. Dinesen, Danmark378159133552013-10-22
John Hornbek, Danmark184108727232008-09-08
John Jensen, Danmark548340923122021-05-05
John Judge, Storbritannien2537727392002-10-08
John Jørgensen, Danmark61121520342013-06-30
John Kyed, Danmark139389301115732013-12-22
John Larsen, Danmark1108184936574972021-07-08
John Martin Mjelde, Norge61518029642008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1259025902012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2395520472012-06-26
John N. Jensen, Danmark1302930292007-11-22
John Pedersen, Danmark10325119454982013-11-02
John Steffensen, Danmark1296929692004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12229709542492010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31374335289622019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28066947948892017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12026208252392013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112644731662008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1179217922012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3626024772013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132716527952014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1437243722013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark1148414842018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3814229892009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige143036427472011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark61091021862014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark2271214782018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1375037502008-11-24
José García Monzón, Spanien41006932942005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien2243212532021-03-02
Josh J Shaw, England2464726452009-12-25
Josh Rhys Jones, England328755343662013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1244424442005-11-15
jules phillips, Danmark1215121512015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1169416942013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1254325432011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4618620512015-02-18
Julien Piette, Frankrig71619230472017-10-16
Julien Piette, Frankrig163894830362005-05-18
Jure Novak, Slovenien1199219922013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1249324932010-10-12
Justin Jansen, Holland1233923392005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark1101010102019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24561579044772011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1273527352009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark21002253582004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14745282074952021-05-17
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2391020602009-03-01
Jørgen Munck, Danmark7214113258962021-06-15
Jørgen Scheel, Danmark164587643142006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark319394241962006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8119063052172009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3677124352006-05-10
Jørn Opsal, Norge1364036402003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark113108441742011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81447432022020-07-09
Kai Gauger, Tyskland102454129122011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2347717972016-01-08
kai nissen, Danmark101988324902014-08-18
Kaj Halberg, Danmark2203511662019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3738827602007-02-05
Karen Lang, Danmark2640935412004-07-06
Karin Gustausen, Danmark436525471462021-06-06
Karina Jensen, Danmark1327832782013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184721132942005-08-26
Karsten Bach, Danmark9669911872021-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark523999913842020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1170617062014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark81355022852013-02-11
Karsten Mose, Danmark2281614302013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3695925022009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102406830102006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1157215722014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1232223222005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1363836382006-03-05
Keith Fox, Danmark7613054634872021-06-14
Keld Jakobsen, Danmark14218522231852021-04-02
Keld Sørensen, Danmark51237732212008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1386438642002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3967950072010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1978497842013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142944725542012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2529726862012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark589982156012013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8825860667052007-02-25
Kent Olsen, Danmark45138167104382018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1228822882007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2440923302006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig306536834522009-10-11
Kield Andersson, Danmark51466135722008-10-18
Killian Mullarney, Irland2589330252006-01-10
Kim Aaen, Danmark5416682064962012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1416841682001-10-01
Kim Duus, Danmark11424847539662017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1166516652013-12-27
Kim Fischer, Danmark256255541622021-05-09
Kim Hagen Andersen, Danmark215008252020-09-11
Kim Iburg, Danmark1229022902006-08-07
kim jespersen, Danmark2331419362012-01-31
Kim Lunding, Danmark174281550582006-01-14
kim lundqvist, Danmark143482231552008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3661823912014-07-28
Kim Petersen, Danmark102305427272006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1227622762008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark92186932042008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3738332572014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1211221122013-04-08
Kis Boel, Danmark12716332018892021-05-22
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3532123462017-03-14
Kjeld Lund, Danmark163230142532019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1205220522012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92672732322003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge6716971138392009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge349535490742012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1241224122007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2522729342009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland298021851042006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3970939032005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark1142414242017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark349009449862011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark41373526362862021-07-08
Klaus Günther, Tyskland1157715772020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark61159254302019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark42319198572157542021-07-08
Klaus Mortensen, Danmark5313655541852010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2492026142004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3983951882013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2345718482012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1333133312010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61344832732013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1174917492011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark164310039932010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1199319932016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576147146980402017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1250425042006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82483437882006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2433726612011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1207420742012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark72247436252011-10-01
Kristian Borum, Danmark2595831402007-04-22
Kristian Kirk, Danmark3356015342020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61666436252010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51227528692011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2422824782011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1200720072011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61614036872013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark114113680972010-10-28
kurt jensen, Danmark1180418042013-09-17
Kurt Prentow, Danmark82189440192019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71864033602009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2391525452007-11-06
Kurt Vogt, Danmark274169419232011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1157515752011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark285514825392018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1166716672017-06-13
Lars Petersson, Sverige1164716472011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10630839063882017-07-30
Lars Andersen, Danmark18728080032222020-02-04
Lars Andersen, Danmark438860426692015-05-22
Lars Andersen, Danmark1259425942010-01-01
Lars Birk, Danmark32850256835672021-04-16
Lars Borup, Danmark3510331547602010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2475325552005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1179917992015-08-07
Lars Ernst, Danmark1167816782012-02-02
Lars Falck, Danmark8414860930462019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2406521882014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark16628962645442021-07-08
Lars Grøn, Danmark30841118532532021-07-08
Lars Halkjær, Danmark4656517832016-02-26
Lars Jensen, Danmark21957972883672016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark364057518522020-01-28
Lars Larsson, Sverige3687824812006-07-08
Lars Laursen, Danmark1283928392011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1215321532005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1344034402008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2475824962004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark140224056101562021-05-07
Lars Mejlby, Danmark195101645832010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1262526252009-02-20
Lars Munk, Danmark1241324132007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1295329532007-07-15
Lars Paaby, Danmark7010639133502021-06-27
Lars Pedersen, Danmark1221522152006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3948336452008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22246188663282014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark427647629792013-12-13
Lars Smith, Danmark174294550732011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark18648642020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184448035092004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71672335492009-02-01
Lars Witting, Danmark359822043212019-10-14
Lasse Braae, Danmark1397639762004-10-17
Lasse Olsson, Sverige234562331502012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2530828482003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3573620622015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51528939632012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark204230331582014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark2224514092018-07-10
Leander Khil, Østrig226231938562012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2623734252011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark225456236202006-11-08
Leif Bolding, Danmark102055929712019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark3277112322021-03-17
Leif Holmskov, Danmark184580040702012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251424744111662020-04-02
Leif Jensen, Danmark2199410052019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2643736782006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark4424912082020-10-16
Leif Novrup, Danmark2653834392004-01-06
Leif Pedersen, Danmark286699730042011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1250225022005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1305530552004-06-01
Lene Vejen, Danmark41377258902010-02-14
Lennaert Steen, Holland3811828642005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1334033402010-09-26
Leo JR Boon, Holland31498675952003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark16966962020-08-21
Lesley van Loo, Holland112768028622009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark1100010002020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark92124627782008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark41100541702007-05-30
Lis Ravn, Danmark2633536512004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark61010018852015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark1131313132018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1439943992013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4643117572016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1456445642007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51411341962008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3603221962009-05-28
lou bertalan, Tyskland1250025002008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark4540215412021-01-19
Luc Verroken, Belgien41196233532006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien143174329872011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5823819442018-12-10
Luca Boscain, Italien162913821042014-07-31
Luca Sattin, Italien245987931442009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig113175842062006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1226822682009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien428387912020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien277001133732008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61433026222011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1271827182015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark1136713672019-09-25
Mads Elley, Danmark174386341892013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91616854262020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1153215322012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark323858122019-08-28
Magne Pettersen, Norge2832942082007-08-03
Magnus Corell, Sverige1248524852014-03-25
Malte Christensen, Danmark1217421742012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3724926662014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2509326402008-07-22
Marcin Faber, Polen3421215852013-09-17
Marcin Solowiej, Polen9914334229602021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1220822082010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige142593026392012-01-12
Margit Hove, Danmark1265926592006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61707358762008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132930328372006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71849829812004-11-26
Mark Desholm, Danmark1370937092012-02-06
Mark Hammond, Danmark2496128022007-08-15
Mark Trott, England1246324632006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1246824682005-10-31
Mark Walker, Danmark10116898530282014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1166316632009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8020116147242013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1290129012006-06-07
Marnix Jonker, Holland184690934092006-02-01
Martijn Bot, Holland8621488437532010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland102142224012011-01-27
Martin Eggen, Norge2524326872002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland57149259100912017-10-17
Martin Holm, Danmark31163844122004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1149014902012-03-22
Martin Jessen, Danmark41201731792005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland298149047532011-02-13
Martin Lund, Danmark41542945832015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1288428842008-02-18
Martin Oomen, Sverige143389628742011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1211321132004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark21522677416482021-07-08
Martin Rivero, Danmark2523228992011-10-01
Martin Roost, Schweiz2447724102010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81719923542002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3649323332016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark278262347522008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24548546637332012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien51171226262009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13823153929322021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen204508232462017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3696826202013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3674623392010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1260526052015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz357568834902012-02-26
mats svensson, Sverige4914124862013-11-09
Mats Wallin, Sverige71672425682005-09-06
Mats Wallin, Sverige245787131482009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig193963630452016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige41003032402012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1504550452003-01-29
Maurizio Sighele, Italien91608725122011-09-25
Max Uhrenholt, Danmark1119811982019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1158615862019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland1117411742016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8118646743492009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark41084245752013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1129912992013-11-12
Michael Hansen, Danmark101402015892016-11-10
Michael Bergman, Sverige2701237562008-10-27
Michael bergman, Sverige51799558892009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41234246332008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1275927592011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45660961227032020-06-26
Michael Grell, Danmark31717094822012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1180218022016-03-08
michael jürgensen, Danmark1247524752011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark235497256982013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1418841882005-11-24
Michael Larsen, Danmark18288282020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12837806594712020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123539439212012-07-08
Michael Sørensen, Danmark61169828812012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1434843482003-11-26
Michael West, Danmark1277927792007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521120120152742013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2465030212018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3764926542008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3792928762005-04-11
Mikael Funch, Danmark82244234692006-04-19
Mikael Nord, Sverige9224953565012014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2620934922002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark1126712672015-08-07
Mikkel Holck, Danmark28057719552432021-07-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24360927177642020-04-20
Mikkel Thorup, USA111352117612021-06-14
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark399877250572012-06-01
Mikko Oivukka, Finland225758239822007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1177517752013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1169816982012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33994420751942010-03-19
Mogens Holme, Danmark2402420882008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark51238329262008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3510720382018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1273527352004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2444222732012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark31001441042013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark256175332732008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12227539758722021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark224197534862013-03-28
Morten Christensen, Danmark7215602162342019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1478947892003-05-30
Morten Dehn, Danmark91461925672021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark357337550672020-11-12
Morten Jensen, Danmark61399128552006-06-07
morten jønck, Danmark3515217642011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark92443335042009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3953540842002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71971438662011-02-03
Morten Müller, Danmark213690525232018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark7812951635482019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1987372691882972021-07-07
Morten Stampe Larsen, Danmark5944925912005-06-29
Morten Winness, Norge13124721532032017-11-19
Mårten Müller, Sverige3877530582009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien1119711972015-11-12
Nelly Hansen, Danmark338236837742006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2467624442002-10-08
nick petersen, Danmark4799221372011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark5612636033212011-10-31
Nico de Vries, Holland1251925192009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark1109510952020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1190319032012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4978828482008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6715184635742016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7313340229482021-03-22
Niels Bomholt, Danmark61506035232006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2474526272015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71760727432006-03-19
Niels Frost, Danmark1290029002012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1306530652007-08-16
Niels Jarnum, Danmark61151035942011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark51147135252013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark1129912992012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark92424831162008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark884112956533602021-07-08
Niels Jørgen Larsen, Dominica164441346262007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4946638612018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark1131413142015-09-14
Niels Odder, Danmark4989930852010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12215899325422020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40682029044232013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4879925912012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1193819382008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark347985540222012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark91015814152015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20850526548842021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1294129412006-02-25
nuno barros, Portugal1241524152009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland255847828102011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1289228922005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark376124227132016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25259893655742013-06-11
Ole Andersen, Danmark2490329142009-03-29
Ole Friis, Danmark2628034922006-05-08
Ole Hetland, Danmark112752130822006-05-18
Ole Hetland, Danmark5011309565932018-02-24
Ole Kristensen, Danmark81971928802008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3734425722013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273712070113912021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1317131712010-09-27
Ole Richter, Danmark1434843482006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3684729992005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3598323442012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark61152723532014-11-13
Ole Snerling, Danmark1232523252008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2676138522007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61377826962008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1237823782004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark2243712672017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark479107025094522020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine41044837272005-12-15
Olof Strand, Sverige225943447962009-01-11
Oluf Lou, Danmark41921663912013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1191619162013-07-06
Omar Runolfsson, Island132530330312012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2492827032011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2700137832003-04-18
Otto Madsen, Danmark2409223272012-12-05
Otto Samwald, Østrig17633616539612017-06-01
Oz Horine, Israel5112456939832019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3728326802012-05-21
Palle Jensen, Danmark3630222492008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113918254852006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10823239147572017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16637947242362013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133936743532013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2552731332008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1282228222007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1245424542010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1297729772011-04-23
Paul Nilsson, Danmark336663035302020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1262188209539652021-06-30
Pawel Malczyk, Polen51301734982006-07-26
Per Allan Degn, Danmark102117826102010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark51359035132782021-07-08
Per Ekberg Pedersen, Danmark174998558922010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123602638812006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6816569549802015-06-23
Per Forsberg, Sverige1371937192003-05-17
Per Hauge, Danmark3324512212019-11-29
Per Hirslund, Danmark1153815382011-09-25
Per Holmberg, Danmark28255009148142019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1958644112912012-10-01
Per Kjær, Danmark17953146984002021-06-18
per mattisson, Danmark2624732702010-03-01
Per Poulsen, Danmark441116726783962020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark49596042955242021-04-22
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10024921382792016-06-24
per schmidt, Danmark1234423442009-02-23
Per Smith, Danmark1303430342008-09-22
Per Vindis, Danmark4710386741522018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark2213810812020-11-02
Pete Antrobus, England3753530182011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4708822232012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3954937252002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61552030912005-08-29
Peter Bo, Danmark31202453702006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26947544836292017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark5710305133092018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61699155932013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark113492939742005-10-31
Peter Christiansen, Danmark4211247364992006-12-31
Peter Dam, Danmark14132639741332013-03-18
Peter Denyer, England2363722412018-07-16
Peter Halkier, Danmark376648430572021-02-04
Peter Halkier, Danmark61633039572006-05-10
Peter Iversen, Danmark1262226222005-05-01
Peter Jensen, Danmark41200138172009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102926239422009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4701720282013-02-25
Peter Lyngs, Danmark259413867892018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339928298136042016-11-08
Peter Petersen, Danmark2305818472017-05-08
Peter Rodemann, Danmark51156536522015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1252625262010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101568723882017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62313957752005-06-12
Peter ter Heide, Holland1257925792008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71974642092006-01-05
peter wedel petersen, Danmark4467414652018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91635525782016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1209820982012-07-16
Petri Kuhno, Finland3646322752013-11-21
Petri Salo, Finland2826850202008-06-18
Philip Dam, Danmark1125612562015-09-28
Philip Elbek, Danmark2244212692019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2656637622004-10-06
Pierre Unge, Sverige41306445012003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig102252627042006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien257005654662009-11-26
Pim Wolf, Holland3855930912008-01-08
Poul Reib, Danmark51112228412009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1392039202007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark51219228642009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1291729172004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark377460334882021-05-20
Poul Reib, Danmark1315531552004-11-09
Poul Thrane, Danmark144192561932012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1290529052012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1201120112013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark218419802020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1207420742014-02-02
Preben Berg, Danmark195702347592007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1255125512007-10-05
Rafael Armada, Spanien2492727312012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz92052827752009-01-16
ragnar smith, Danmark111650541392018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23625688423902020-03-26
Ralph Martin, Tyskland192839617372017-12-10
Ralph Martin, Tyskland266164227162008-04-18
Rami Mizrachi, Israel122505028562014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1342934292003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2967465692012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark4510769338672010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132839731042015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2566629172013-11-06
Rasmus Hald, Norge2393120842011-06-17
Rasmus Strack, Danmark123180437272008-02-06
Raymond Galea, Malta1246224622004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland41010628352004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1217421742011-01-13
René Larsen, Danmark7517004741452013-12-15
René Petersen, Danmark636179114232021-07-07
Rene Rantzau, Danmark235666664892013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1192019202010-09-22
Reto Burri, Schweiz122538328102012-04-06
Reto Burri, Schweiz347669932082009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81973527392002-04-28
Richard Bonser, England19647001246902014-10-28
Richard Burzynski, Danmark428091331992013-08-29
Richard Ek, Sverige3610036457902011-10-03
Rie Jensen, Danmark4459513692020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73241472692005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1313231322004-03-11
Robert Paepke, Sverige7215362149082013-08-29
Robert Toft, Danmark3804035962009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne392795070122732021-04-28
Roland Jensen, Danmark174776237162008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1426342632013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland204442429992013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19937653737922021-06-18
Ronny Malm, Sverige409748833512014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1441544152003-05-06
Rony Livne, Israel2418625502017-11-14
Rud Lynge, Danmark1204120412014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15837757847862013-05-15
Rune Bjerre, Danmark3410112655832012-02-12
Rune Larsen, Danmark2462224482006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark298078737052013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8031580919165452021-07-05
Ruth Ahlburg, Danmark235992032282006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2446523582005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1214221422006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark3814662932020-08-26
Sakari Kauppinen, Danmark9912112242020-11-09
Samuel Paz Parracho, Spanien81861726992005-09-02
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien277072331902007-09-09
Sander Bot, Holland51182925212005-02-24
Sanne Busk, Danmark51566164382008-10-08
Seamus Enright, Irland2653147442010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2513026572008-05-26
Sebastian Klein, Danmark112462955972018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark121507215502021-05-12
Shaun Robson, England122988427972005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510328873762522018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2503632502010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680149622165702019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10323841761172017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5012523738212010-07-02
Simon Werngren, Sverige72029633772007-11-29
sissel fossat, Danmark1228822882013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2648435932005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark2207910432019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen192169834522021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33966730142352012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien1141114112016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102477832552011-10-07
Steen Brølling, Danmark1267626762008-11-03
Steen Brølling, Danmark51529638712006-07-31
Steen Christensen, Danmark4955933672012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1353135312008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1058207730642972021-07-08
Steen Egholm Engelbøl, Danmark667555218612020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1393339332010-03-07
steen jørgensen, Danmark111811118762016-11-18
Steen Reimers, Danmark112892539362012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102429730132004-11-08
Steen Winkel, Danmark142177619462014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark9912409033542021-04-30
Stefan Cherrug, Sverige194359228422012-02-06
Stefan Frello, Danmark1191719172009-05-28
Stefan Hage, Sverige3839032602012-02-16
Stefan Hage, Sverige92491136552004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3665126922005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7016269539652016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4796526922013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige7211712727212019-11-23
Stefano Miceli, Malta6767016272020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1335833582009-04-23
Steffen Fahl, Danmark193771630952017-07-12
Steffen Holst, Danmark41040129942006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3963342792005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1270327032006-08-20
Sten Petersen, Danmark8790610952020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15034149163782014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7316960834692008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2620334812010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5989226302013-04-14
Steve Klasan, Tyskland357682633692017-12-12
Steve Nuttall, England1182818282012-02-12
Stig Eide, Norge1331733172009-04-27
Stig Linander, Danmark11125357375402013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2437622502010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark235364040862005-10-11
Stig Westergård, Danmark1375137512009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4970228472011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark123209330462005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1271427142005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17042623556902020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14733381164732012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61604036222009-05-11
Sven Dall, Danmark2494629442013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark112348032332012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark4392511642019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1334333432006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31266650752003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5212764640332012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1298229822011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1167316732015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2542530462008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12927134545762012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1118311832005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark2251913362016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61618937612013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1312931292004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien5112004534392016-09-24
Søren Vinding, Danmark13620227622312018-10-31
Søren Brinch, Danmark134253980792009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2307816242013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2615031622010-09-29
Søren Harding, Danmark10015445657962018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark92183537732021-04-23
Søren Koch, Danmark3815327632006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8917775647442015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249267591096872016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61744633552007-04-21
Søren Nancke, Danmark102413242332016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7021367762802012-07-15
Søren Olin, Danmark2639732182008-08-16
Søren Parup, Danmark1112811282006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51623155152013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1203320332005-02-06
Søren Skov, Danmark576138132950252013-02-12
Terje Axelsen, Norge102321727132005-09-08
Terje Kolaas, Norge357797635432013-02-12
Terje Kolaas, Norge51593245412005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge41223545822012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7919460758782012-08-20
Terry Townshend, England2537928612006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark51029321152008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296778229122005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2459323292009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8617804027512012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark246523747922012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark31102739452008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2494326692008-12-22
Thomas Elbek, Danmark61139821172014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1339733972008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark41547520023892021-07-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2697337602007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark154836941162009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2520027342002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3862132362012-01-07
Thomas Iversen, Danmark2224411302019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark4611365739392013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1560456042003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81846728822013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark6615141837832014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1225622562004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2954852612005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland61342725072013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1199819982017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland1313831382010-04-23
Thomas Larsen, Danmark1153815382005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1313031302008-04-19
Thomas Maul, Danmark8617368431162011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204960846172011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4979732452011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31187551172005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961156065651242019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92942971242010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41310637402005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark173623628022019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1274727472010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2391223522018-12-21
Thurel Julien, Gambia13224855627062011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1167316732013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41215242182007-11-24
Tim Andersen, Danmark31453660012004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2560931412002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72869664932011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien82118728652006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2416721232010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111583116902018-06-03
Tobias Berger, Sverige438613830742012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81957130562006-03-11
Tom Backlund, Finland1408540852008-01-06
Tom Backlund, Finland51683748022006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3464617962014-04-23
Tom Goossens, Belgien92270637332006-08-09
Tom Jensen, Danmark1256925692006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2482429242004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3717428962006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20748047845832014-07-10
Tomas Svensson, Sverige4411551949662010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge133281231282010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5977422612016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8223474648852006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2539027182006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige82130430632007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige122267970108332018-02-12
Tommy Kaae, Danmark469432954182021-06-11
Tommy Karlström, Sverige2406222772014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark378852732392013-05-10
Tonny Papillon, Danmark173769433842013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark662134370852262021-07-08
Tony Søholm Larsen, Danmark325079024072020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2516326142005-03-25
Tor A Olsen, Norge1315531552003-11-09
Tor Olsen, Norge285975235122019-09-12
Torben Andersen, Danmark61754035702008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6846918362019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2451823372010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark194478430442007-02-25
Torben Evald, Danmark82058536252019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132995129052011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1159415942017-04-06
Torben Laursen, Danmark336906739182012-10-23
Torben Lund, Danmark51238151032004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5771418692016-02-12
Torben Lyng, Danmark223619928172020-03-09
Torben Olsen, Danmark21113772472013-11-02
Torben Sebro, Danmark6013568639842020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91503622292018-05-22
Tore Vang, Norge5514420584602016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark18925126938692021-07-08
Tormod Amundsen, Norge183956536932013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1232123212004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6113570344582018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5513463691562020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark4511523874922013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1226822682013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2459424382013-02-01
tue hartmann, Danmark1143614362012-05-06
Tue Romanow, Danmark1290429042009-10-06
Tune Jensen, Danmark1285828582006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2623532032007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1272327232007-12-28
uffe jensen, Danmark1141014102015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5913758734002006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark299060395132010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1145514552004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3747727152003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark183716532812014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1278727872005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2464224952004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9521733943262013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3419915512012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark1141014102018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1164616462017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark1140414042017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10122527734992010-01-05
Vegard Bunes, Norge51492733852003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72510451362007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1344334432002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2285131201382014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2925055462001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1324432442013-09-17
Villy Pedersen, Danmark163176324232017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12829494968042018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71710044512010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1296929692004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien61180226842011-12-22
wally morell, Danmark1236623662013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark51010521522006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1234823482005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2682039102003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143919137232008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1149814982013-04-30
Wim van der Schot, Holland1279227922006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3748927252013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1334133412011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2494727242012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3881932112008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island185215937582012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3927044842005-04-11
Yoav Perlman, Israel154200035952011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8917167438262021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1167316732013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark61119222772015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn51081727552018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92485343112014-01-04

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.125 sek.
til toppen