Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31544586582009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1182618262011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244649024512018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2490627282011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2580238972008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1216021602011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17543890865752010-05-04
Aleix Comas, Spanien61140322182010-09-05
Aleix Comas, Spanien2605535112005-11-07
Aleks Lund, Danmark1233823382015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61095221312013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5113819953942018-10-05
Alex Wallin, Danmark3588022352008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2529227852001-11-09
Alf Frølich, Danmark1317931792010-08-02
Alf Petersson, Sverige429858146022011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112324035822013-08-15
Allan Haagensen, Danmark213307242632019-11-05
Allan Hansen, Danmark3666925972009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2405125342012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3526118082009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark68098332493152021-07-07
Allan Prang, Danmark1365036502011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2597033422005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20124066929992013-04-02
Anders Bergman, Sverige3701427842009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122873079142013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark212656942020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1291529152012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark14132221359042021-06-02
Anders Frederiksen, Danmark1201420142005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91619520842011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8220475542282016-06-04
Anders Horsten, Danmark2474625132008-03-14
Anders Jensen, Danmark565728717762020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1218821882005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62756658027852020-06-18
Anders Roel, Danmark111880026672013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12930958942002011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51445943832012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317699541762006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark345922157402021-06-29
Anders Østerby, Danmark337718876712015-11-13
András Fodor, Ungarn5611284450722015-03-10
André Julinder, Sverige3549024522012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark266182630652012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14815169962132018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6715406460562021-06-11
Andreas Guldager, Danmark132112321462012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1346234622002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205716037612003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1242124212005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183534925162006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61280724182007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295459453232012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1177798222020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1218921892009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1257425742005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31647259722001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1339333932003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1223322332013-04-10
Anne Blotting, Danmark2318417102010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31753846439432020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1187118712013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41648864272006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6516391949142016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2454125212007-12-16
Antoine Joris, Belgien448799426982016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark82091457192013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1416841682012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10928845667312021-01-11
Arild Breistøl, Norge142881335882010-02-11
Arild Hansen, Norge2452423612005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1227422742006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51236230422017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark566105017722021-06-27
Arne Holdensen, Danmark3255713772021-01-04
Arne Kiis, Danmark37564273143082017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71268423132009-10-19
Arne Torkler, Danmark162149931082016-11-06
Arne Volf, Danmark12426211658152017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274810337572014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225859554642006-06-07
Aron Andersson, Sverige4700919742010-10-20
Aron Andersson, Sverige3687834902008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark134464373782007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge293230714112015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10319714337602019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3572022582009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8754411892018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien18478472020-01-17
Attila Lenart, Danmark835456262020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586113636340232019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1050174008269842021-07-07
Barrault Frantz, Frankrig71504232202019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61279623022006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91909325892009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142772839122014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192802620482014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2317117192011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71476727102006-07-08
Benny Haahr, Danmark579690232272018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2666235322003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12329409843702012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1206820682013-05-02
Benny Rytter, Danmark1211521152013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1218221822013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142521630322012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132954025472005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245656455792012-09-09
Bent Christiansen, Danmark19569562018-01-09
Bent Jensen, Danmark3956432232006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark201225812152021-07-08
Bent Møller Sørensen, Danmark2765946162005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6852517672012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71433825172011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark19328775143212021-07-04
Bente Steffensen, Danmark1187018702007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1217921792011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2294915502010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1208820882009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1200520052010-07-07
Birger Lønning, Danmark13726734154242021-04-28
Birger Pedersen, Danmark4924725212006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2561929222007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3493620712013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark41045855171442021-07-08
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263448422052020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1404040402007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark17067062020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2563231402007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162644823042017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark18098092020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3612921792009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61315626072005-10-12
Bjarne Skule, Danmark172573019212010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2543929572004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91127519592013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2569829972003-03-25
Björn Dellming, Sverige1410841082009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133910554232006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3544219622012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark23025869133392021-07-08
Bjørn Ginman, Danmark2581247622017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4844630182010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3762030742005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge319038762020-05-04
Bo Jensen, Danmark11117883427032012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark291819015612021-07-07
Bo Sonne Sørensen, Danmark297406153862010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71970254302011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1410441042011-02-16
Bo Tureby, Danmark579126475867552015-09-01
Bo Valeur, Danmark131282818052020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141464115532015-03-26
Brahim Birds, Marokko3422317472014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71155221352013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4474414422016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91260218252016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5889425402011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1780278022009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1311531152002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5596817332018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8220266635012008-02-27
Carl Bohn, Danmark95176416724472021-07-08
Carl Erik Mabeck, Danmark12731564265262007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61273631492014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3511618732013-08-28
Carsten Egevang, Guinea5415897062282012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3848229402002-09-03
Carsten Fog, Danmark1301830182008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8927540079932008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234453045442020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1335233522003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark604694621172021-03-18
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51258426982010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1497049702004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1384238422006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327817741952007-07-12
Carsten Siems, Danmark39969977674242019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102249727602006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3416015892014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3976943822013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1269726972013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132219824732014-11-10
Chris Batty, England14232316585432008-02-20
Chris Lansdell, England163742133972009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland143072528292010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4625918302017-11-06
Christer Brostam, Sverige6711661528642020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45193860759492016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4610950668532011-09-25
Christian Brinkman, Holland1179617962010-02-23
Christian Eilers, Danmark488071024342013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1176617662009-12-06
Christian Leth, Danmark5617113450682016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige112023023102013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131985722532012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1281728172013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111468116712014-01-08
Christian Rørdam, Danmark446901641922018-12-13
Christian Svane, Danmark3799029282006-07-25
Christian Terp, Danmark5714920242018-06-22
Christian Tiller, Norge72367946582005-08-30
christian tiller, Norge1272327232007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1330533052006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51384635752007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9214871629252016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4483112992013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31347361832010-08-18
Christoph Moning, Tyskland142238821032011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig81343921812012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2449524112006-06-07
Claus Andersen, Danmark2189710562019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2358119702011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark217759312017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1248724872006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3787930162007-04-29
Claus Halkjær, Danmark765141550855622021-06-29
Claus Horneman, Danmark1484548452003-02-06
Claus Johansson, Danmark162745620302012-03-09
Claus Kesby, Danmark1254125412006-07-10
Claus Kesby, Danmark1175517552008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101727521102011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203720331092014-06-05
Claus Øgard, Danmark2396620142008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11025224266442012-03-06
Conny Jensen, Danmark192544327702018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3689926122006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369534548752010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1244924492009-04-25
Damien Gailly, Belgien1178917892016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2467724962010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2468427302011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41267740902005-01-31
Dan Reichardt, Danmark13843842020-09-21
Daniel König, Tyskland7802012982013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark201332810392020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1212921292015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51198733812005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32562298336912019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4532515222012-05-31
Dave Barnes, Danmark5848427262013-09-05
dave farrow, Storbritannien1243524352007-10-30
David Andersson, Sverige12820071928072015-02-14
David B. Collinge, Danmark112468435132013-05-21
David Boertmann, Danmark4611475946132013-09-27
david drangsland, Norge163307731932011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1324332432005-12-24
David Erterius, Sverige31256040146462018-09-18
David Lundgren, Sverige1252125212009-09-18
David Monticelli, Belgien10220808533392017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3642822932007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2516027832004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61511336192009-02-23
Dennis Noel, Danmark1925192512004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19528225131502020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1283328332002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1216021602006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203234820192010-10-21
Domen Stanic, Italien142638725262012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien173012825502011-10-10
Dominik Becker, Tyskland61012420312016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1313831382004-09-30
Don Baccus, USA1279527952003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61400749732014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2347318672013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5819618442009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet647679682018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2607930912008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194308734392005-03-16
Egon Iversen, Danmark2636741022011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9915523029712020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516118188557632020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1425542552004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1188718872012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61826535612006-08-09
Eline Eggers, Danmark3692723392006-02-01
Elly Hansen, Danmark205026370872017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark334443323142015-03-23
Else Dupont, Danmark11941942021-03-28
Emil Fich Larsen, Danmark71173721172013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3617222922008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien51032624542005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71583640682018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5716215652812020-06-13
Eric Didner, Frankrig20731598331452020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61608130952008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184412750982020-10-29
Erik Biering, Danmark800114863962572021-07-08
Erik Bogh Nielsen, USA9715090930502016-03-19
Erik Breden, USA61318124922007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4711832052015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153340830342007-06-05
erik ehmsen, Danmark101517519632011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61480056032008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51802446012006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark659994038132020-10-15
Erik Jensen, Danmark2505125482007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134209861982005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1394539452005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30243840440642017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1226022602004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4395212012017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2305320872017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1242324232004-11-29
erik van bogaert, Belgien1187218722014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1240824082004-12-18
Erling Bonde, Danmark3791632012009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19420935258582020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3810636272006-09-21
Esben Eriksen, Danmark72091743212006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2602032332004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1208420842011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge459451332822013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61220221142008-06-23
Esper Boel, Danmark3386214602016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4904824202008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1029134634961442021-07-08
Fabian Schneider, Schweiz529108028242015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2399920442011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland525650218852020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41240938912009-04-23
Finn Bro, Danmark132518429442017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296910036452013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112298326952016-11-15
finn henriksen, Danmark141552616202020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23241929539662014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1142514252013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark101090915692015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6017089372442012-03-10
Flemming Dane, Danmark3587221122008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1224222422009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark92098334572013-10-20
Flemming Lang, Danmark82116342092013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1169616962008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3342711992017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1218921892003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1228022802010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2552128162005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61387825072009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1270927092005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335464829092013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark659878239772021-01-15
Frank Desting, Danmark458840634962013-10-20
Frank Simonsen, Danmark113082446052012-03-29
Frank Svensson, Danmark3989840952006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234515535972013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3757926802014-11-18
Freddy Johansen, Norge61477632612009-01-30
Freddy Rosning, Danmark305240936902020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig5610641329192016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark202426818512020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5768316382014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102986350912002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1246824682006-05-10
Frits Rost, Danmark1097659236462020-02-06
Frode Falkenberg, Norge205109334452008-02-25
Frode Jacobsen, USA467629423422012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1265326532009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn132156921372017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3435516052012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16939897342432011-03-23
Gal Shon, Israel1189418942009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112788933242005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1228022802004-11-05
Geert Brovad, Danmark103563148692004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163712330852009-06-25
Ger Meesters, Holland3918632602008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16544428975512017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark217078742020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14427391560412012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark557452822452014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81958635172006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1195519552013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10511924923852020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1445744572005-12-04
Gordon Hodgson, England1271227122010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1408240822013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3923135672004-07-31
Graeme Joynt, England3414116812014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3695323652002-09-27
Greg McIvor, Sverige173963726882013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1382738272004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194435530582006-03-11
Gunner Munk, Danmark1281528152006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81250021162011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5691615902013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1249324932005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122786834042013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3543618532010-03-07
Hans Christophersen, Danmark420245332021-05-10
Hans Drostgaard, Danmark1239723972005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112639537342006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41095731512009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark161475614072021-06-06
Hans Erik Mom, Holland1210821082006-01-28
Hans Gleie, Danmark2492426972010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark1106610662017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark505139825132016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4819324192005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2232321988261672021-07-02
Hans Henrik Larsen, Danmark3672826442005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2381621772010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1795279522004-04-03
Hans Larsson, Sverige359875251992010-11-07
Hans Lind, Danmark123430251622013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204354836292020-12-29
Hans Rytter, Danmark235624344962007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10320641435492020-05-17
Hans Ægidius, Danmark3303312912020-04-24
Hans Ægidius, Danmark4418912142019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71233726612014-02-02
Harry J Lehto, Finland5717905857262012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2462925152015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5880124102010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16462916808104702021-03-11
Helle Dyrting, Danmark191907914832015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark203250322702018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7415504336182015-06-17
Henning Larsen, Danmark11912975220472021-01-24
Henning Broe, Danmark1154515452010-08-05
Henning Hansen, Danmark4753619062008-04-22
Henning Hansen, Danmark4866125982006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1195419542013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11624322630932013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark323189790022021-05-28
Henrik Baktoft, Danmark2513128992013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3613224312010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10323488368842019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1244424442004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3842338962004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1195219522012-10-18
Henrik Elver, Danmark91857024202005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5313024352692019-07-23
Henrik Friis, Danmark21224898826182021-02-25
Henrik Greve, Danmark31023262222008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71498629192010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71958832062006-07-10
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12426610579542013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1225422542008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81574626892014-06-10
Henrik Johansson, Norge2551431982009-04-11
Henrik Just, Danmark7416474945512012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1190719072009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49978989172762013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark196090856432011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81307219162010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2336816892014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5714206961242020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71706135122009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5413813964572020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82688251362010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark29239495675442021-06-15
Henrik Pedersen, Danmark81708424242005-09-14
Henrik Poulsen, Danmark2334318202012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3865335612004-03-03
Henry Lehto, Finland8614221725122017-02-23
Herman Bouman, Holland1218421842006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101604834832019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2603032512013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1254125412002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2517226952011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5620914162016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2580932212003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark1111511152016-07-25
Ib Jensen, Danmark27556120380882021-06-22
Iben Hove Sørensen, Danmark1509450942011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122436524022010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10120927433302013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345473023812018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2320917712010-01-11
Inger Andersen, Danmark245663929122007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1227622762007-12-09
Inger Skov, Danmark2661038062004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61728050582005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1282828282005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1224322432004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark215468272018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81625734812010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige619421122312013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige779590419412017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1181718172007-04-10
J Ole Andersen, Danmark435177818712016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3663122482007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1351035102003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192942922732013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark316279325682010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3843031682003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2393620552009-04-12
Jacob Sterup, Danmark225074041712012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1297629762004-08-13
Jakob Dall, Danmark8521879452472020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193882645002013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81403225022011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80869498925442021-07-08
Jan Helbo, Danmark8611704031032014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4543816652015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2398627152018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark41067437802021-07-07
Jan Bosch, Holland1229122912007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1195319532010-07-26
Jan Dresler, Danmark2552628662003-10-21
Jan Durinck, Danmark225642242452013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark267107351502019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark559060234072018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11217547430472017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72207576432009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71486325312012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131836320222019-11-08
Jan Kiel, Danmark82444060992010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge73056578612011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark578065225602018-06-13
Jan Mogensen, Danmark295193530332012-05-09
Jan Nielsen, Danmark111124414002019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3677823142009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92247636882009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71902835862006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2564229182008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8814264892442017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4111428364612021-06-06
Jan Svejgaard Jensen, Danmark3238610442019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8921262443622007-08-21
Jan van der Laan, Holland1208120812009-07-31
Jan W. Badura, Danmark323428392019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4856226842010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61604937572010-05-28
Janis von Heyking, Sverige525607517392013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1155015502011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7938516172014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9421617028582007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3580520522010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415717924692014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1511451142009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark318496792020-08-20
Jelger Herder, Holland81973732212004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2626633502006-10-09
Jens Andersen, Danmark61690037812007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62418063762006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61486147812011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1248824882004-08-01
Jens Boesen, Danmark102321929152009-04-04
Jens Brandt, Danmark1101510152015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2592232952005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7220176760872013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1204320432007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3856229692006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17941542581802019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5517714312016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark9211228439142021-06-27
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429111589377242013-05-07
Jens Lind, Danmark81056421132019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1208720872009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154475897182016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark455426725182011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9420960644182011-07-01
Jens Paulsen, Danmark707654925042021-07-08
Jens Ryge Petersen, Danmark215573240682011-09-16
Jens Röw, Tyskland1352335232014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571527587108452020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177273793127442015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2657336152007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31490575172004-05-16
Jens Wiberg, Danmark192387426312021-04-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41346438732006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1147014702011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92288047792013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark16166162020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184260333612011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3483822342012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark2291325522021-07-07
Jesper Michael møller, Danmark192079030222019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4625918432012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2445324632007-08-28
Jesper Schade, Danmark1123812382016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2490127012011-09-27
Jesper Sonne, Danmark439178930642012-03-30
Jesper Vingtoft, Danmark1867156032021-06-22
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101939962032014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1118511852016-07-08
ji be, Schweiz183697131552010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark184164228842005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2486424562002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174310256642005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien627474023042017-06-29
Joakim Engel, Danmark8321809159682007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark312586313562021-05-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1164116412007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark292471214902020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1215321532007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5753018872013-12-20
Johan Stenlund, Sverige3818430692006-03-01
Johan Stenlund, Sverige4310450342372010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1273827382013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7813363440152012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2555228322006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland132172626562014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21836284340562014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4855724752007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark255312029532011-07-31
John Frikke, Danmark323886924142019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376930529822013-10-22
John Hornbek, Danmark183472523282008-09-08
John Jensen, Danmark546459519752021-05-05
John Judge, Storbritannien2505425842002-10-08
John Jørgensen, Danmark6893816622013-06-30
John Kyed, Danmark139350375106402013-12-22
John Larsen, Danmark1108146200173632021-07-08
John Martin Mjelde, Norge61413428442008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2325917342012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1221022102012-05-21
John N. Jensen, Danmark1266226622007-11-22
John Pedersen, Danmark10321682651892013-11-02
John Steffensen, Danmark1282428242004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12227261340372010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31367898885962019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28059721447302017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12022067348922013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112442030382008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1140014002012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3521420652013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132245024012014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1399839982013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark1110611062018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3715126692009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142554123772011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6888117852014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark2189410422018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1344634462008-11-24
José García Monzón, Spanien4954731712005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien216818812021-03-02
Josh J Shaw, England2396323282009-12-25
Josh Rhys Jones, England327638239872013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1230623062005-11-15
jules phillips, Danmark1183718372015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1156915692013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1220522052011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4490517432015-02-18
Julien Piette, Frankrig163669329082005-05-18
Julien Piette, Frankrig71346226852017-10-16
Jure Novak, Slovenien1163016302013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1206920692010-10-12
Justin Jansen, Holland1219621962005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark16476472019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24555328741482011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1243924392009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2971152032004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14742235072902021-05-17
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2324817182009-03-01
Jørgen Munck, Danmark7211769558072021-06-15
Jørgen Scheel, Danmark164299941462006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318869740032006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8117888048202009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3629723052006-05-10
Jørn Opsal, Norge1346734672003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81327630242020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112674537902011-10-20
Kai Gauger, Tyskland102081825722011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2309316662016-01-08
kai nissen, Danmark101655021642014-08-18
Kaj Halberg, Danmark212867932019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3626923122007-02-05
Karen Lang, Danmark2612133982004-07-06
Karin Gustausen, Danmark434987466922021-06-06
Karina Jensen, Danmark1296229622013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184472131532005-08-26
Karsten Bach, Danmark9479810082021-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark52221299492020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1134713472014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark81059618182013-02-11
Karsten Mose, Danmark2251712782013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3600121492009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102259228492006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1125812582014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1219221922005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1344734472006-03-05
Keith Fox, Danmark7610335131602021-06-14
Keld Jakobsen, Danmark14213567625952021-04-02
Keld Sørensen, Danmark51073928172008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1370037002002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3868447072010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1936393632013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142446721112012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2497624962012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark588038249142013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8823927564842007-02-25
Kent Olsen, Danmark4512187693312018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1197919792007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2417822072006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig305561331392009-10-11
Kield Andersson, Danmark51268431802008-10-18
Killian Mullarney, Irland2560628942006-01-10
Kim Aaen, Danmark5415580262712012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1391439142001-10-01
Kim Duus, Danmark11420773836502017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1136613662013-12-27
Kim Fischer, Danmark255896139912021-05-09
Kim Hagen Andersen, Danmark211796512020-09-11
Kim Iburg, Danmark1210621062006-08-07
kim jespersen, Danmark2265916002012-01-31
Kim Lunding, Danmark174043749012006-01-14
kim lundqvist, Danmark143018727682008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3540919762014-07-28
Kim Petersen, Danmark102179325942006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1197819782008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91868429022008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3614428402014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1198819882013-04-08
Kis Boel, Danmark12711830715762021-05-22
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3437120592017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162613838712019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1172317232012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92506030472003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge6715201334902009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge348346886782012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1227422742007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2450226092009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297592149792006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3922037352005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark19929922017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347865246672011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark41358978559032021-07-08
Klaus Günther, Tyskland1138813882020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6996250752019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark42318153707152542021-07-08
Klaus Mortensen, Danmark5312569439482010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2456424302004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3934849872013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2271214642012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1319131912010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61132629542013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1142914292011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163786736432010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1153815382016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576139046977142017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1238323832006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82352336092006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2359422312011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1164616462012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71998533252011-10-01
Kristian Borum, Danmark2524028112007-04-22
Kristian Kirk, Danmark3234711362020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61421431852010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51120126992011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2355621452011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1167116712011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61510735022013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113836178922010-10-28
kurt jensen, Danmark1143414342013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81961236372019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71677132372009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2365724092007-11-06
Kurt Vogt, Danmark273179615132011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1116211622011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284514021582018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1123312332017-06-13
Lars Petersson, Sverige1134513452011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10627717458462017-07-30
Lars Andersen, Danmark1227622762010-01-01
Lars Andersen, Danmark18721360727442020-02-04
Lars Andersen, Danmark437397225462015-05-22
Lars Birk, Danmark32838599732312021-04-16
Lars Borup, Danmark359547345882010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2451624322005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1148314832015-08-07
Lars Ernst, Danmark1131813182012-02-02
Lars Falck, Danmark8411958127312019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2331217702014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark16623037042502021-07-08
Lars Grøn, Danmark30827957328442021-07-08
Lars Halkjær, Danmark4527314642016-02-26
Lars Jensen, Danmark21950616079642016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark362699214462020-01-28
Lars Larsson, Sverige3664124062006-07-08
Lars Laursen, Danmark1250925092011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1211921192005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1306330632008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2450723692004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark14017595795572021-05-07
Lars Mejlby, Danmark194468142112010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1227422742009-02-20
Lars Munk, Danmark1200620062007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1248324832007-07-15
Lars Paaby, Danmark708025430532021-06-27
Lars Pedersen, Danmark1209820982006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3834332672008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22239022459992014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark426139626312013-12-13
Lars Smith, Danmark173875149292011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark16476472020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184184333612004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71439731832009-02-01
Lars Witting, Danmark359200641192019-10-14
Lasse Braae, Danmark1381538152004-10-17
Lasse Olsson, Sverige233740028202012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2499026962003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3447917022015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51333234932012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203534128192014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark2154310132018-07-10
Leander Khil, Østrig225645036122012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2551730912011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark225113032152006-11-08
Leif Bolding, Danmark101693725052019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark316888452021-03-17
Leif Holmskov, Danmark183976337282012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251175043108042020-04-02
Leif Jensen, Danmark216628362019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2614635472006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark432449322020-10-16
Leif Novrup, Danmark2618832682004-01-06
Leif Pedersen, Danmark286117328542011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1238423842005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1286628662004-06-01
Lene Vejen, Danmark41314557322010-02-14
Lennaert Steen, Holland3761426752005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1299129912010-09-26
Leo JR Boon, Holland31442774312003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark14054052020-08-21
Lesley van Loo, Holland112411125362009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark18388382020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91962926332008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark41008136612007-05-30
Lis Ravn, Danmark2600634812004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6795114732015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark19269262018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1405940592013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4519914692016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1416041602007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51237338942008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3504518202009-05-28
lou bertalan, Tyskland1220222022008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark4363410642021-01-19
Luc Verroken, Belgien41136331682006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142676126252011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5642316262018-12-10
Luca Boscain, Italien162343317572014-07-31
Luca Sattin, Italien245281829812009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig113010540832006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1194719472009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien422176272020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien276071630492008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61193322692011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1238923892015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark19869862019-09-25
Mads Elley, Danmark173802938012013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91269651842020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1116611662012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark319526862019-08-28
Magne Pettersen, Norge2806740752007-08-03
Magnus Corell, Sverige1204120412014-03-25
Malte Christensen, Danmark1179717972012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3625023282014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2443823072008-07-22
Marcin Faber, Polen3331612862013-09-17
Marcin Solowiej, Polen9910682625772021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1177417742010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige142107922162012-01-12
Margit Hove, Danmark1247524752006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61470951412008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132766326972006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71757028792004-11-26
Mark Desholm, Danmark1342534252012-02-06
Mark Hammond, Danmark2448326752007-08-15
Mark Trott, England1231723172006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1232423242005-10-31
Mark Walker, Danmark10113381027062014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1137913792009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1275027502006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8017459043552013-03-22
Marnix Jonker, Holland184439332872006-02-01
Martijn Bot, Holland8620251634112010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101795420222011-01-27
Martin Eggen, Norge2487925022002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5712890793452017-10-17
Martin Holm, Danmark31115041942004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1118511852012-03-22
Martin Jessen, Danmark41150630562005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland297307044292011-02-13
Martin Lund, Danmark41376941862015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1254025402008-02-18
Martin Oomen, Sverige142889325662011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1189818982004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark21514381212452021-07-08
Martin Rivero, Danmark2439024542011-10-01
Martin Roost, Schweiz2381320752010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81618221982002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3534619402016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277509446182008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24540177733532012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5995722942009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13818247725742021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203794829222017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3590322352013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3578119912010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1210421042015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz356330731842012-02-26
mats svensson, Sverige4759220212013-11-09
Mats Wallin, Sverige71580424352005-09-06
Mats Wallin, Sverige244964827672009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig193298227062016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4861428832012-04-17
Maurizio Sighele, Italien91284522172011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1478647862003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark18478472019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1143614362019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland18428422016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8115990140352009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4923241742013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1117711772013-11-12
Michael Hansen, Danmark101061712702016-11-10
Michael bergman, Sverige51625054502009-05-09
Michael Bergman, Sverige2655736332008-10-27
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41134644782008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1237723772011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45645273123832020-06-26
Michael Grell, Danmark31584589612012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1139113912016-03-08
michael jürgensen, Danmark1219521952011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1401440142005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234702753512013-03-25
Michael Larsen, Danmark16266262020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12835627092712020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123193436632012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6951925582012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1418741872003-11-26
Michael West, Danmark1248024802007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521110207451382013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2391927292018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3674523492008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3751327412005-04-11
Mikael Funch, Danmark82141333082006-04-19
Mikael Nord, Sverige9222420863342014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2588933192002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark19239232015-08-07
Mikkel Holck, Danmark28048454248462021-07-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24354913173702020-04-20
Mikkel Thorup, USA11941713212021-06-14
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398524747112012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224992335902007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1135813582013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1141514152012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33987617848892010-03-19
Mogens Holme, Danmark2341917812008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark51046224512008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3454218082018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1260826082004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2360218832012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3900737532013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark255320127752008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12225001755742021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223428530742013-03-28
Morten Christensen, Danmark7213106857822019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1462546252003-05-30
Morten Dehn, Danmark91172222762021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark355999945212020-11-12
Morten Jensen, Danmark61314827262006-06-07
morten jønck, Danmark3416114502011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3898638782002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark92114229982009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71862936772011-02-03
Morten Müller, Danmark212943521662018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark7810171131442019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1987303944079252021-07-07
Morten Stampe Larsen, Danmark5891724612005-06-29
Morten Winness, Norge13120302028752017-11-19
Mårten Müller, Sverige3785327412009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien18808802015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337772136412006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2443523222002-10-08
nick petersen, Danmark4662617792011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark5610723030082011-10-31
Nico de Vries, Holland1218721872009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark16536532020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1156815682012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4816824702008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6712957332762016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7310906126222021-03-22
Niels Bomholt, Danmark61423433742006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2431924222015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71651026092006-03-19
Niels Frost, Danmark1251425142012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1276727672007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6937530692011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5980931652013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark19709702012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark92116227472008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark88481253228402021-07-08
Niels Jørgen Larsen, Dominica164144144702007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4792434212018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark19799792015-09-14
Niels Odder, Danmark4918429032010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12211636221562020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40668115339162013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4740222362012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1163516352008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark347035136962012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark971148962015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20844086945842021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1282028202006-02-25
nuno barros, Portugal1211721172009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland255009724612011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1275027502005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark374858323062016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25253104254122013-06-11
Ole Andersen, Danmark2409625222009-03-29
Ole Friis, Danmark2593533092006-05-08
Ole Hetland, Danmark112606329522006-05-18
Ole Hetland, Danmark509537462502018-02-24
Ole Kristensen, Danmark81707025762008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3632622942013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273518108110162021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1279127912010-09-27
Ole Richter, Danmark1420942092006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3655828792005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3495020022012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6934319982014-11-13
Ole Snerling, Danmark1203620362008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2590734322007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61171623512008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1214021402004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark218079672017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47993541890812020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4995436032005-12-15
Olof Strand, Sverige225193344692009-01-11
Oluf Lou, Danmark41808261802013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1161616162013-07-06
Omar Runolfsson, Island132059425252012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2429323812011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2657535542003-04-18
Otto Madsen, Danmark2357020322012-12-05
Otto Samwald, Østrig17627207535062017-06-01
Oz Horine, Israel5110618536232019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3619422612012-05-21
Palle Jensen, Danmark3575919672008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113725853362006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10819668743342017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16632629439102013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133624642112013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2516529872008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1251125112007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1207320732010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1269326932011-04-23
Paul Nilsson, Danmark335845732892020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1262144736136022021-06-30
Pawel Malczyk, Polen51228133512006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101782022552010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark51339930929522021-07-08
Per Ekberg Pedersen, Danmark174407354972010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123416735552006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6814322246752015-06-23
Per Forsberg, Sverige1353735372003-05-17
Per Hauge, Danmark321098112019-11-29
Per Hirslund, Danmark1120512052011-09-25
Per Holmberg, Danmark28247001646662019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1951754108882012-10-01
Per Kjær, Danmark17946898080362021-06-18
per mattisson, Danmark2541028472010-03-01
Per Poulsen, Danmark441105663182222020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark49579374252202021-04-22
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10021595681102016-06-24
per schmidt, Danmark1194719472009-02-23
Per Smith, Danmark1267426742008-09-22
Per Vindis, Danmark478815738192018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark216658502020-11-02
Pete Antrobus, England3639525932011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4563619032012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3896534962002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61472529612005-08-29
Peter Bo, Danmark31090949952006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26938266732692017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark578342029782018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61468251812013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark113304238022005-10-31
Peter Christiansen, Danmark4210604963512006-12-31
Peter Dam, Danmark14128839637782013-03-18
Peter Denyer, England2277817762018-07-16
Peter Halkier, Danmark61554038302006-05-10
Peter Halkier, Danmark375285527392021-02-04
Peter Iversen, Danmark1249824982005-05-01
Peter Jensen, Danmark41094336662009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102590036482009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4574817012013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258823465562018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339861088134302016-11-08
Peter Petersen, Danmark2232515172017-05-08
Peter Rodemann, Danmark51004533582015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1213621362010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101179320592017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62213456192005-06-12
Peter ter Heide, Holland1226422642008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71864840642006-01-05
peter wedel petersen, Danmark431769412018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91323822612016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1180118012012-07-16
Petri Kuhno, Finland3548919512013-11-21
Petri Salo, Finland2787248432008-06-18
Philip Dam, Danmark19539532015-09-28
Philip Elbek, Danmark216928982019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2631236342004-10-06
Pierre Unge, Sverige41238843042003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig102123025832006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien256137250602009-11-26
Pim Wolf, Holland3747427442008-01-08
Poul Reib, Danmark5944124952009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1383938392007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark51033824172009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1279427942004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark376094330762021-05-20
Poul Reib, Danmark1299929992004-11-09
Poul Thrane, Danmark143703358582012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1253325332012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1160116012013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark210845662020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1171617162014-02-02
Preben Berg, Danmark195294346032007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1212321232007-10-05
Rafael Armada, Spanien2430524372012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91752424402009-01-16
ragnar smith, Danmark111270637722018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23617837820412020-03-26
Ralph Martin, Tyskland192155313812017-12-10
Ralph Martin, Tyskland265245923222008-04-18
Rami Mizrachi, Israel122079024622014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1326532652003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2923962762012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459525836922010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132644228872015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2483724992013-11-06
Rasmus Hald, Norge2330117922011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122966933542008-02-06
Raymond Galea, Malta1235323532004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4958127032004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1175617562011-01-13
René Larsen, Danmark7514660140012013-12-15
René Petersen, Danmark633832710302021-07-07
Rene Rantzau, Danmark234933562142013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1163216322010-09-22
Reto Burri, Schweiz122127824542012-04-06
Reto Burri, Schweiz346490028902009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81827125332002-04-28
Richard Bonser, England19640144542612014-10-28
Richard Burzynski, Danmark426619728432013-08-29
Richard Ek, Sverige368800954472011-10-03
Rie Jensen, Danmark431969752020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73128871132005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1296229622004-03-11
Robert Paepke, Sverige7213325447782013-08-29
Robert Toft, Danmark3683531882009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne392660773108532021-04-28
Roland Jensen, Danmark174195833312008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1394239422013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203748526902013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19930595634472021-06-18
Ronny Malm, Sverige408419230442014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1424442442003-05-06
Rony Livne, Israel2350622192017-11-14
Rud Lynge, Danmark1191319132014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15832698444242013-05-15
Rune Bjerre, Danmark349494954312012-02-12
Rune Larsen, Danmark2438023282006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297408535442013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8031371230161282021-07-05
Ruth Ahlburg, Danmark235660330932006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2420522272005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1200420042006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark954237652020-11-09
Sakari Kauppinen, Danmark3755060842020-08-26
Samuel Paz Parracho, Spanien81756525622005-09-02
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien276650829152007-09-09
Sander Bot, Holland51113723912005-02-24
Sanne Busk, Danmark51475160552008-10-08
Seamus Enright, Irland2623746022010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2435222902008-05-26
Sebastian Klein, Danmark112145051902018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark121020212212021-05-12
Shaun Robson, England122789426632005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510280105258762018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2437328822010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680130113664192019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10320293453832017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010867335472010-07-02
Simon Werngren, Sverige71796530502007-11-29
sissel fossat, Danmark1189918992013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2623634732005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark216618482019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191453030252021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33954746539442012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien1106810682016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102140429082011-10-07
Steen Brølling, Danmark51432436702006-07-31
Steen Brølling, Danmark1236423642008-11-03
Steen Christensen, Danmark4793828792012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1315431542008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1058177700941422021-07-08
Steen Egholm Engelbøl, Danmark665238114642020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1355735572010-03-07
steen jørgensen, Danmark111391314532016-11-18
Steen Reimers, Danmark112553335942012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102284128822004-11-08
Steen Winkel, Danmark141684015842014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark998855929532021-04-30
Stefan Cherrug, Sverige193684625442012-02-06
Stefan Frello, Danmark1163216322009-05-28
Stefan Hage, Sverige92355135122004-12-15
Stefan Hage, Sverige3730129322012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3641626122005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7014185538512016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4655923292013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige729091123262019-11-23
Stefano Miceli, Malta6534113072020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1297629762009-04-23
Steffen Fahl, Danmark193134326952017-07-12
Steffen Holst, Danmark4966328572006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3910640802005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1250925092006-08-20
Sten Petersen, Danmark843616422020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15030823160202014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7315593433202008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2549331372010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5810221342013-04-14
Steve Klasan, Tyskland356426130692017-12-12
Steve Nuttall, England1167416742012-02-12
Stig Eide, Norge1300230022009-04-27
Stig Linander, Danmark11122224873662013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2412021272010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark235048939562005-10-11
Stig Westergård, Danmark1361736172009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4826925172011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark123029328562005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1257725772005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17039163555342020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14728612661222012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61403332912009-05-11
Sven Dall, Danmark2411324772013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111982929342012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark432319922019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1311731172006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31204549042003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5211485638492012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1255925592011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1130813082015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2495026952008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12923594544232012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1115211522005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark2189110152016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61421334482013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1297429742004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien5110220930382016-09-24
Søren Vinding, Danmark13615393618712018-10-31
Søren Brinch, Danmark133793877842009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2241512942013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2537227922010-09-29
Søren Harding, Danmark10012188254892018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark92013636512021-04-23
Søren Koch, Danmark3771926242006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8914616244262015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249234497495382016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61554329962007-04-21
Søren Nancke, Danmark101996134802016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7019943161112012-07-15
Søren Olin, Danmark2564128582008-08-16
Søren Parup, Danmark1109610962006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51481351452013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1200120012005-02-06
Søren Skov, Danmark576128728645822013-02-12
Terje Axelsen, Norge102174525652005-09-08
Terje Kolaas, Norge51521143622005-04-01
Terje Kolaas, Norge356592531792013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge41112939652012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7916763253742012-08-20
Terry Townshend, England2512827352006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5859518112008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296395827952005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2395820182009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8614997723952012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark246021346482012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark31009335062008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2432223252008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6932717532014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1303030302008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark41532157019422021-07-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2636134352007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark154224637102009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2488925892002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3756529242012-01-07
Thomas Iversen, Danmark218749592019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark469823637612013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81586625972013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1548354832003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6612926433912014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1213321332004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2915850642005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1160016002017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland1280028002010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland61106120882013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1151615162005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1279727972008-04-19
Thomas Maul, Danmark8614363027712011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204292443002011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4853330872011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31141349292005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961122314947422019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92699068782010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41254236062005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172963923572019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1237323732010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2319719892018-12-21
Thurel Julien, Gambia13220588122822011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1143514352013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41068838372007-11-24
Tim Andersen, Danmark31399758382004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2527029682002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72763363262011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien82011127192006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2348117632010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111203013422018-06-03
Tobias Berger, Sverige437146527712012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81848229772006-03-11
Tom Backlund, Finland51600245442006-11-07
Tom Backlund, Finland1381238122008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg3357014882014-04-23
Tom Goossens, Belgien92127536002006-08-09
Tom Jensen, Danmark1244724472006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2468828572004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3672027302006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20741293142332014-07-10
Tomas Svensson, Sverige449999746122010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132846727272010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5785018962016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8222068946782006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2511425652006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige82022329232007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige122225393104352018-02-12
Tommy Kaae, Danmark468157749492021-06-11
Tommy Karlström, Sverige2322918402014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377573729352013-05-10
Tonny Papillon, Danmark173168130292013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark662114530448082021-07-08
Tony Søholm Larsen, Danmark323955621072020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2488424732005-03-25
Tor A Olsen, Norge1300430042003-11-09
Tor Olsen, Norge284936631572019-09-12
Torben Andersen, Danmark61528131372008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6588715312019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2390520452010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark194162529242007-02-25
Torben Evald, Danmark81870033772019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132532625822011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1123912392017-04-06
Torben Laursen, Danmark335760435632012-10-23
Torben Lund, Danmark51187149532004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5574614162016-02-12
Torben Lyng, Danmark222888124492020-03-09
Torben Olsen, Danmark21088271162013-11-02
Torben Sebro, Danmark6011469236672020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91156719372018-05-22
Tore Vang, Norge5513171482932016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark18918119433372021-07-08
Tormod Amundsen, Norge183304132982013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1220822082004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6111514541352018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5511327689602020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark4510122870842013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1186118612013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2387920672013-02-01
tue hartmann, Danmark1114611462012-05-06
Tue Romanow, Danmark1259825982009-10-06
Tune Jensen, Danmark1271827182006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2531327672007-03-04
uffe jensen, Danmark1101210122015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1237623762007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5912982032152006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark298099390732010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1132913292004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3694625532003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark183080929332014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1263126312005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2437123592004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9518546140122013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3328512372012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark19739732018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1123412342017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark19369362017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10119008131772010-01-05
Vegard Bunes, Norge51415132242003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72278947252007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1326232622002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2277843197182014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2878752842001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1283728372013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162619120992017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12827041066352018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71480641072010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1282528252004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6976922092011-12-22
wally morell, Danmark1198219822013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5950520342006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1222622262005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2647437532003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143637635692008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1142414242013-04-30
Wim van der Schot, Holland1264226422006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3705525942013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1320532052011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2464925832012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3785229012008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184728833762012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3886843452005-04-11
Yoav Perlman, Israel153633232652011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8913826834772021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1138613862013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6890519162015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5899123682018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92170739512014-01-04

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.127 sek.
til toppen