Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31584687902009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1191719172011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244889825862018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2509228212011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2603240362008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1227322732011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17545487966692010-05-04
Aleix Comas, Spanien61203223192010-09-05
Aleix Comas, Spanien2621336032005-11-07
Aleks Lund, Danmark1244324432015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61152622252013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5114320255422018-10-05
Alex Wallin, Danmark3621623282008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2554629502001-11-09
Alf Frølich, Danmark1329932992010-08-02
Alf Petersson, Sverige4210264246942011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112410036682013-08-15
Allan Haagensen, Danmark213545643752019-11-05
Allan Hansen, Danmark3695226852009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2425526342012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3552518962009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark680105489794432021-07-07
Allan Prang, Danmark1374737472011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2614434262005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20125908731222013-04-02
Anders Bergman, Sverige3727028782009-01-18
Anders Bojesen, Danmark123002080442013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark215608842020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1301330132012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark14133599960222021-06-02
Anders Frederiksen, Danmark1210021002005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91701921742011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8221237343142016-06-04
Anders Horsten, Danmark2495026142008-03-14
Anders Jensen, Danmark566314618662020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1230523052005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62762740828742020-06-18
Anders Roel, Danmark111989127542013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12932137643072011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51503945282012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317973042482006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark346300758472021-06-29
Anders Østerby, Danmark338039277852015-11-13
András Fodor, Ungarn5611801251602015-03-10
André Julinder, Sverige3635231302012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark266448231482012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14816583263162018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6715995361562021-06-11
Andreas Guldager, Danmark132239722712012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1356535652002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205911338732003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1247124712005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183694626152006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61334225112007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295744654152012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1189589342020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1233823382009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1267826782005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31687361102001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1348234822003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1233123312013-04-10
Anne Blotting, Danmark2342018082010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31756767540792020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1197219722013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41693165502006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6517008050192016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2472526102007-12-16
Antoine Joris, Belgien449235028002016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark82181458332013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1426242622012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10929844668152021-01-11
Arild Breistøl, Norge143012336832010-02-11
Arild Hansen, Norge2470224542005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1235823582006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51293231752017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark566670218702021-06-27
Arne Holdensen, Danmark3285914822021-01-04
Arne Kiis, Danmark37567855843952017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71335824042009-10-19
Arne Torkler, Danmark162322932072016-11-06
Arne Volf, Danmark12427344259052017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark275072238522014-06-26
Arnold Houmann, Danmark226065855522006-06-07
Aron Andersson, Sverige3718035812008-08-28
Aron Andersson, Sverige4736620632010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark134589774782007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge293516215192015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10320679238552019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3600423522009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8848612952018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien19849842020-01-17
Attila Lenart, Danmark843917322020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586119113841562019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1050183964470722021-07-07
Barrault Frantz, Frankrig71571233332019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61338924332006-10-05
Bence Kókay, Ungarn92003826752009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142913740102014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192990521572014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2338418272011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71534427812006-07-08
Benny Haahr, Danmark5710236933102018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2689836592003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12330549044892012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1216421642013-05-02
Benny Rytter, Danmark1222122212013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1227022702013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142664331552012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig133075026312005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245889156902012-09-09
Bent Christiansen, Danmark1107410742018-01-09
Bent Jensen, Danmark3986733242006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark201472213252021-07-08
Bent Møller Sørensen, Danmark2785047182005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6910718602012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71509126102011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark19330584044052021-07-04
Bente Steffensen, Danmark1195419542007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1233023302011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2312116332010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1221022102009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1207820782010-07-07
Birger Lønning, Danmark13728106155102021-04-28
Birger Pedersen, Danmark4958526052006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2580930252007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3523021662013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark41050142072642021-07-08
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263704023042020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1413041302007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark19219212020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2584832502007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162801424112017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark19129122020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark61367326712005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3645722702009-04-19
Bjarne Skule, Danmark172740420132010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2566930832004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91211020372013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2588030912003-03-25
Björn Dellming, Sverige1422942292009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island134036955262006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3579021042012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark23028268234712021-07-08
Bjørn Ginman, Danmark2589247992017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4880331082010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge321849632020-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3788631652005-05-01
Bo Jensen, Danmark11118949228042012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark292138216502021-07-07
Bo Sonne Sørensen, Danmark297684454402010-11-24
Bo Svensmark, Danmark72043255202011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1420842082011-02-16
Bo Tureby, Danmark579131632669072015-09-01
Bo Valeur, Danmark131408319042020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141594516422015-03-26
Brahim Birds, Marokko3450518222014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71228322472013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4525315492016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91346419192016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5934926452011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1800280022009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1321132112002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5656618452018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8221015235962008-02-27
Carl Bohn, Danmark95185921625442021-07-08
Carl Erik Mabeck, Danmark12732707166302007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61340433382014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3543119522013-08-28
Carsten Egevang, Guinea5416387863422012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3876030302002-09-03
Carsten Fog, Danmark1311031102008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8928401881162008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234693646492020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1342334232003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark605339322122021-03-18
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51312427912010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1508750872004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1390639062006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark328124442912007-07-12
Carsten Siems, Danmark39973656375212019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102349228542006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3446417012014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark31008544842013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1277627762013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132351425752014-11-10
Chris Batty, England14233677586412008-02-20
Chris Lansdell, England163909435022009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland143201429202010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4661319222017-11-06
Christer Brostam, Sverige6712340829452020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45198099060272016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4611391069732011-09-25
Christian Brinkman, Holland1189018902010-02-23
Christian Eilers, Danmark488521025262013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1185418542009-12-06
Christian Leth, Danmark5617688051722016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige112134024662013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark132105423422012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1292729272013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111577017372014-01-08
Christian Rørdam, Danmark447338043002018-12-13
Christian Svane, Danmark3829530342006-07-25
Christian Terp, Danmark5759421172018-06-22
Christian Tiller, Norge72430947422005-08-30
christian tiller, Norge1279127912007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1340034002006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51433936902007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9215721130102016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4522113952013-01-08
Christoph Moning, Tyskland142372021962011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31376262852010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81423522772012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2469725302006-06-07
Claus Andersen, Danmark2211511672019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2381121062011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark2197310342017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1257725772006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3819631132007-04-29
Claus Halkjær, Danmark765148585956502021-06-29
Claus Horneman, Danmark1499649962003-02-06
Claus Johansson, Danmark162907421252012-03-09
Claus Kesby, Danmark1185818582008-04-16
Claus Kesby, Danmark1263226322006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101824122122011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203912231992014-06-05
Claus Øgard, Danmark2411920862008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11026254367322012-03-06
Conny Jensen, Danmark192749328812018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3714226932006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369867350102010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1255625562009-04-25
Damien Gailly, Belgien1190219022016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2492826562010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2486628232011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41307541922005-01-31
Dan Reichardt, Danmark14934932020-09-21
Daniel König, Tyskland7876214022013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark201538811472020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1223822382015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51240634682005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32565390237832019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4566115862012-05-31
Dave Barnes, Danmark5900728252013-09-05
dave farrow, Storbritannien1254325432007-10-30
David Andersson, Sverige12821287529542015-02-14
David B. Collinge, Danmark112567435652013-05-21
David Boertmann, Danmark4611909547282013-09-27
david drangsland, Norge163458132732011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1333333332005-12-24
David Erterius, Sverige31258925447242018-09-18
David Lundgren, Sverige1261526152009-09-18
David Monticelli, Belgien10221767534212017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3670223832007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2534928772004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61567137202009-02-23
Dennis Noel, Danmark1935593552004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19530182632572020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1292229222002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1224922492006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203435021142010-10-21
Domen Stanic, Italien142774325992012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien173175026522011-10-10
Dominik Becker, Tyskland61069021442016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1322832282004-09-30
Don Baccus, USA1288828882003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61456450812014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2368919852013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5863619332009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet6545310712018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2624731732008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194479135702005-03-16
Egon Iversen, Danmark2653441822011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9916473130682020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516122903258702020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1436443642004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1197719772012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61887536592006-08-09
Eline Eggers, Danmark3724924372006-02-01
Elly Hansen, Danmark205233872352017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark334756823932015-03-23
Else Dupont, Danmark13023022021-03-28
Emil Fich Larsen, Danmark71242622342013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3642923752008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien51073825442005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71657041662018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5716795454042020-06-13
Eric Didner, Frankrig20733692033442020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61685731872008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184583051992020-10-29
Erik Biering, Danmark800122795164012021-07-08
Erik Bogh Nielsen, USA9716016531512016-03-19
Erik Breden, USA61379026092007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4747433092015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153471631232007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61542457472008-12-29
erik ehmsen, Danmark101617920552011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51860547102006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark6510655739112020-10-15
Erik Jensen, Danmark2531027012007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134332062962005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1404840482005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30246745241622017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1236723672004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4436312972017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2325021872017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1252125212004-11-29
erik van bogaert, Belgien1196719672014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1250825082004-12-18
Erling Bonde, Danmark3820632982009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19422740359622020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3838137212006-09-21
Esben Eriksen, Danmark72157444362006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2620533232004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1217421742011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge459851233852013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61277322262008-06-23
Esper Boel, Danmark3414715692016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4949325742008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1029144719962472021-07-08
Fabian Schneider, Schweiz529621029202015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2419221412011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland526200219882020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41275039782009-04-23
Finn Bro, Danmark132645530352017-05-10
Finn Carlsen, Danmark297196437372013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112422627942016-11-15
finn henriksen, Danmark141702417162020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23244156240542014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1151415142013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark101179416562015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6017661973302012-03-10
Flemming Dane, Danmark3613022032008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1232623262009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark92189935732013-10-20
Flemming Lang, Danmark82192642932013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1181018102008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3373012992017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1228822882003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1237323732010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2570029022005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61440325952009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1280228022005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335770130162013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark6510501840662021-01-15
Frank Desting, Danmark459189935782013-10-20
Frank Simonsen, Danmark113197647482012-03-29
Frank Svensson, Danmark31010841642006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234736336952013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3789427802014-11-18
Freddy Johansen, Norge61532033512009-01-30
Freddy Rosning, Danmark305526137792020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig5611172630092016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark202652619662020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5823817512014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge103083451822002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1256025602006-05-10
Frits Rost, Danmark1098699637542020-02-06
Frode Falkenberg, Norge205301635402008-02-25
Frode Jacobsen, USA468079424292012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1277927792009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn132284922262017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3462116862012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16941391743232011-03-23
Gal Shon, Israel1199219922009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112899334192005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1236823682004-11-05
Geert Brovad, Danmark103675049862004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163867631822009-06-25
Ger Meesters, Holland3943833412008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16545982776392017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark219419912020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14428794861322012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark82034736362006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark557965923762014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1204420442013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10513003724802020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1456545652005-12-04
Gordon Hodgson, England1282128212010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1420042002013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3952836692004-07-31
Graeme Joynt, England3440717802014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3725424682002-09-27
Greg McIvor, Sverige174123327972013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1393239322004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194601231452006-03-11
Gunner Munk, Danmark1290529052006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81321822052011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5742017182013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1257025702005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122907235212013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3572019432010-03-07
Hans Christophersen, Danmark424156412021-05-10
Hans Drostgaard, Danmark1248424842005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112736238222006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41139632832009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark161648615112021-06-06
Hans Erik Mom, Holland1219221922006-01-28
Hans Gleie, Danmark2510327852010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark1117411742017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark505631826272016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4855425202005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2232343066065032021-07-02
Hans Henrik Larsen, Danmark3698027312005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2399822672010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1809880982004-04-03
Hans Larsson, Sverige3510191953332010-11-07
Hans Lind, Danmark123552152612013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204549437402020-12-29
Hans Rytter, Danmark235847246082007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10321638536572020-05-17
Hans Ægidius, Danmark3342814192020-04-24
Hans Ægidius, Danmark4469213292019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71300927512014-02-02
Harry J Lehto, Finland5718427758122012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2469325462015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5927025012010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16463073614105902021-03-11
Helle Dyrting, Danmark192078415692015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark203439123642018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7416202337072015-06-17
Henning Larsen, Danmark11914255421892021-01-24
Henning Broe, Danmark1168416842010-08-05
Henning Hansen, Danmark4787119932008-04-22
Henning Hansen, Danmark4903927022006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1205420542013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11625372231772013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark323517391772021-05-28
Henrik Baktoft, Danmark2533329852013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3640725242010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10324516769972019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1249424942004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3870939962004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1206520652012-10-18
Henrik Elver, Danmark91938025032005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5313528853752019-07-23
Henrik Friis, Danmark21226901727082021-02-25
Henrik Greve, Danmark31051463132008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71560430122010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark72019032992006-07-10
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12427754481062013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1233923392008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81650427792014-06-10
Henrik Johansson, Norge2570432932009-04-11
Henrik Just, Danmark7417181846712012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1199019902009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49983675373582013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark196278557662011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81376320012010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2361118122014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5714766362042020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71771535972009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5414325265492020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82773952502010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark29242416876562021-06-15
Henrik Pedersen, Danmark81781625242005-09-14
Henrik Poulsen, Danmark2353119092012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3893236622004-03-03
Henry Lehto, Finland8615065426052017-02-23
Herman Bouman, Holland1226822682006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101698336082019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2623133472013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1263626362002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2540128152011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5672215402016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2607433652003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark1120612062016-07-25
Ib Jensen, Danmark27558928582072021-06-22
Iben Hove Sørensen, Danmark1520252022011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122545024902010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10121894934132013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345829924842018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2339418672010-01-11
Inger Andersen, Danmark245884529992007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1236823682007-12-09
Inger Skov, Danmark2680939052004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61786151622005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1296729672005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1233623362004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark217609322018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81700735782010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige7710339220262017-11-11
Ivan Sjögren, Sverige619994823282013-03-16
Ivan Skov Pedersen, Danmark1190419042007-04-10
J Ole Andersen, Danmark435601419652016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3688323322007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1360836082003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark193123823572013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark316557527072010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3870932612003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2410121342009-04-12
Jacob Sterup, Danmark225279942652012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1306530652004-08-13
Jakob Dall, Danmark8522745054252020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark194061445962013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81480726512011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80877236325712021-07-08
Jan Helbo, Danmark8612498731942014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4584317522015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2417928032018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark41105638712021-07-07
Jan Bosch, Holland1238223822007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1204320432010-07-26
Jan Dresler, Danmark2574429882003-10-21
Jan Durinck, Danmark225847843802013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark267374052772019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark559573635162018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11218648331482017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72273777652009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71560526042012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131956321132019-11-08
Jan Kiel, Danmark82528961732010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge73127379542011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark578599226822018-06-13
Jan Mogensen, Danmark295466631232012-05-09
Jan Nielsen, Danmark111237615352019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3706824172009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92337437932009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71994338632006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2587330322008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8815123193202017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4111817165732021-06-06
Jan Svejgaard Jensen, Danmark3278111652019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8922123444732007-08-21
Jan van der Laan, Holland1217721772009-07-31
Jan W. Badura, Danmark327439282019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4896527782010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61659838452010-05-28
Janis von Heyking, Sverige526105418402013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1164316432011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark71002017092014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9422497929532007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3607321462010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig416098925722014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1528152812009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark322237892020-08-20
Jelger Herder, Holland82048733272004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2650234622006-10-09
Jens Andersen, Danmark61746038272007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62476764782006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61543648732011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1263626362004-08-01
Jens Boesen, Danmark102419030192009-04-04
Jens Brandt, Danmark1110511052015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2609533852005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7220869861792013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1213021302007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3886830822006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17943201082502019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5565315212016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark9212165440972021-06-27
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429115481178352013-05-07
Jens Lind, Danmark81161521862019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1217221722009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154651898582016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark455844726152011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9421817445082011-07-01
Jens Paulsen, Danmark708368626862021-07-08
Jens Ryge Petersen, Danmark215798642142011-09-16
Jens Röw, Tyskland1362736272014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571587757109612020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177294126729262015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2681437282007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31525077002004-05-16
Jens Wiberg, Danmark192585027222021-04-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41383039652006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1161616162011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92382748932013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark17197192020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184430634602011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3519324002012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark2315326622021-07-07
Jesper Michael møller, Danmark192275931232019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4665719492012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2463925542007-08-28
Jesper Schade, Danmark1133813382016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2510128062011-09-27
Jesper Sonne, Danmark439565831642012-03-30
Jesper Vingtoft, Danmark1887626992021-06-22
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark102038863282014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1131513152016-07-08
ji be, Schweiz183870332452010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark184324829682005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2504825472002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174464257722005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien628098724002017-06-29
Joakim Engel, Danmark8322641660872007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark312950415482021-05-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1175517552007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark292785715782020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1225622562007-07-31
Johan Stenlund, Sverige4310873743272010-12-20
Johan Stenlund, Sverige5797419742013-12-20
Johan Stenlund, Sverige3839031382006-03-01
Johanna Hartmann, Danmark1287628762013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7814061741192012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2574329282006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland132305627542014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21838319141402014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4889425552007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark255554530752011-07-31
John Frikke, Danmark324225225532019-08-28
John G. Dinesen, Danmark377266830712013-10-22
John Hornbek, Danmark183641824392008-09-08
John Jensen, Danmark546981520682021-05-05
John Judge, Storbritannien2523726752002-10-08
John Jørgensen, Danmark6950817552013-06-30
John Kyed, Danmark139363763107432013-12-22
John Larsen, Danmark1108157131274542021-07-08
John Martin Mjelde, Norge61475329252008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1232123212012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2346318192012-06-26
John N. Jensen, Danmark1274927492007-11-22
John Pedersen, Danmark10322616352772013-11-02
John Steffensen, Danmark1290829082004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12228362641402010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31370688087002019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28062366248252017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12023170649762013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112544731262008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1150115012012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3555422372013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132381025062014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1410241022013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark1122312232018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3741427552009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142676424692011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6947419072014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark2213611652018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1353435342008-11-24
José García Monzón, Spanien4988832572005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien218889802021-03-02
Josh J Shaw, England2414824142009-12-25
Josh Rhys Jones, England327948440902013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1239623962005-11-15
jules phillips, Danmark1192619262015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1165316532013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1229522952011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4526018412015-02-18
Julien Piette, Frankrig71418927952017-10-16
Julien Piette, Frankrig163816629962005-05-18
Jure Novak, Slovenien1173017302013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1219521952010-10-12
Justin Jansen, Holland1229622962005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark17647642019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24557480142462011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1252925292009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2986052852004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14743749474182021-05-17
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2343318122009-03-01
Jørgen Munck, Danmark7212580358562021-06-15
Jørgen Scheel, Danmark164467542702006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark319215341182006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8118598349322009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3659623932006-05-10
Jørn Opsal, Norge1357135712003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81402331042020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112797838842011-10-20
Kai Gauger, Tyskland102187226602011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2331917522016-01-08
kai nissen, Danmark101746322512014-08-18
Kaj Halberg, Danmark214949002019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3654923922007-02-05
Karen Lang, Danmark2629934842004-07-06
Karin Gustausen, Danmark435471368522021-06-06
Karina Jensen, Danmark1305830582013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184635732382005-08-26
Karsten Bach, Danmark9602711292021-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark522696310282020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1143814382014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark81143119612013-02-11
Karsten Mose, Danmark2257213052013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3627422412009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102356829612006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1134913492014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1227422742005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1354835482006-03-05
Keith Fox, Danmark7611110832602021-06-14
Keld Jakobsen, Danmark14214960727902021-04-02
Keld Sørensen, Danmark51119829272008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1379337932002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3892947902010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1947694762013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142584822442012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2522126412012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark588586350352013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8824836066112007-02-25
Kent Olsen, Danmark4512693495212018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1206720672007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2434722922006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig305830532252009-10-11
Kield Andersson, Danmark51326132942008-10-18
Killian Mullarney, Irland2579029842006-01-10
Kim Aaen, Danmark5416119163832012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1404840482001-10-01
Kim Duus, Danmark11421896137392017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1146614662013-12-27
Kim Fischer, Danmark256133040982021-05-09
Kim Hagen Andersen, Danmark213947692020-09-11
Kim Iburg, Danmark1225022502006-08-07
kim jespersen, Danmark2283816922012-01-31
Kim Lunding, Danmark174202450092006-01-14
kim lundqvist, Danmark143145628602008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3573920912014-07-28
Kim Petersen, Danmark102264226872006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1206720672008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91947929932008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3649829592014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1206620662013-04-08
Kis Boel, Danmark12713110916742021-05-22
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3462921442017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162798139762019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1181218122012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92587331422003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge6715845135922009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge348679987822012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1236223622007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2468026982009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297854450642006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3952738452005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark1115011502017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark348187747682011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark41363100359892021-07-08
Klaus Günther, Tyskland1151215122020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark61079451742019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark42318539801153562021-07-08
Klaus Mortensen, Danmark5313083540332010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2476625352004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3963550892013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2288515432012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1328732872010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61187330382013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1151615162011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163925437172010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1167916792016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576144273578872017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1246424642006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82432636912006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2380023402011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1176317632012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark72072434082011-10-01
Kristian Borum, Danmark2540928962007-04-22
Kristian Kirk, Danmark3267912402020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark51168227952011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61481932782010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2373922332011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1177517752011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61560835942013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113953280122010-10-28
kurt jensen, Danmark1152315232013-09-17
Kurt Prentow, Danmark82044137472019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71742433322009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2372124452007-11-06
Kurt Vogt, Danmark273440116102011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1123712372011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284784022662018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1135213522017-06-13
Lars Petersson, Sverige1143814382011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10628745861012017-07-30
Lars Andersen, Danmark1236923692010-01-01
Lars Andersen, Danmark18723193028692020-02-04
Lars Andersen, Danmark437832926302015-05-22
Lars Birk, Danmark32841918033132021-04-16
Lars Borup, Danmark359908646932010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2468225132005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1159815982015-08-07
Lars Ernst, Danmark1141114112012-02-02
Lars Falck, Danmark8412760128172019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2351218802014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark16624732143432021-07-08
Lars Grøn, Danmark30831843929332021-07-08
Lars Halkjær, Danmark4565115702016-02-26
Lars Jensen, Danmark21952676080732016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark363083015432020-01-28
Lars Larsson, Sverige3685824772006-07-08
Lars Laursen, Danmark1260026002011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1214821482005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1316931692008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2468024572004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark14018926496782021-05-07
Lars Mejlby, Danmark194650843202010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1236123612009-02-20
Lars Munk, Danmark1209820982007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1261626162007-07-15
Lars Paaby, Danmark708803431202021-06-27
Lars Pedersen, Danmark1217521752006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3867533812008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22241027760992014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark426533427312013-12-13
Lars Smith, Danmark174040550272011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark17897892020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184345534542004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71504032832009-02-01
Lars Witting, Danmark359518642162019-10-14
Lasse Braae, Danmark1393139312004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2518427922003-11-26
Lasse Olsson, Sverige233963529162012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3478518122015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51387135992012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203722329122014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark2174211212018-07-10
Leander Khil, Østrig225859337132012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2572332002011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark225311333112006-11-08
Leif Bolding, Danmark101793726402019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark319949372021-03-17
Leif Holmskov, Danmark184141438272012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251243326109132020-04-02
Leif Jensen, Danmark218799492019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2631936332006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark4400511482020-10-16
Leif Novrup, Danmark2638633602004-01-06
Leif Pedersen, Danmark286373629452011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1246324632005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1299029902004-06-01
Lene Vejen, Danmark41357258422010-02-14
Lennaert Steen, Holland3792127942005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1306530652010-09-26
Leo JR Boon, Holland31472275282003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark14884882020-08-21
Lesley van Loo, Holland112513426272009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark19559552020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark92043527342008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark41046937722007-05-30
Lis Ravn, Danmark2619535712004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6856515692015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark1103710372018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1415041502013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4557315582016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1425642562007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51288739852008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3533119122009-05-28
lou bertalan, Tyskland1228922892008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark4416612152021-01-19
Luc Verroken, Belgien41173832672006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142820427312011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5696617172018-12-10
Luca Boscain, Italien162506218632014-07-31
Luca Sattin, Italien245524730762009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig113122241682006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1203620362009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien426507442020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien276323531402008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61265923942011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1248924892015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark1109510952019-09-25
Mads Elley, Danmark173968139022013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91383353272020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1126712672012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark322517692019-08-28
Magne Pettersen, Norge2824541662007-08-03
Magnus Corell, Sverige1218921892014-03-25
Malte Christensen, Danmark1190119012012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3654124282014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2463423942008-07-22
Marcin Faber, Polen3353313532013-09-17
Marcin Solowiej, Polen9911722626942021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1190819082010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige142236523512012-01-12
Margit Hove, Danmark1261526152006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61543953862008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132877227872006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71819029442004-11-26
Mark Desholm, Danmark1349734972012-02-06
Mark Hammond, Danmark2462027592007-08-15
Mark Trott, England1241724172006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1240824082005-10-31
Mark Walker, Danmark10114317727912014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1146214622009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1284728472006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8018207144312013-03-22
Marnix Jonker, Holland184606033702006-02-01
Martijn Bot, Holland8621011034942010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101892021222011-01-27
Martin Eggen, Norge2505925892002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5713487596352017-10-17
Martin Holm, Danmark31149143522004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1127312732012-03-22
Martin Jessen, Danmark41185131402005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland297610845182011-02-13
Martin Lund, Danmark41438643142015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1264426442008-02-18
Martin Oomen, Sverige143023626572011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1193519352004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark21516718114062021-07-08
Martin Rivero, Danmark2465125912011-10-01
Martin Roost, Schweiz2400121662010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81683222732002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3568120512016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277788747102008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24542486734562012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien51045823912009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13819621726572021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203987530192017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3619823482013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3601320722010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz356675832732012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1221422142015-12-22
mats svensson, Sverige4809821922013-11-09
Mats Wallin, Sverige71644825272005-09-06
Mats Wallin, Sverige245202828862009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig193498227982016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4899429882012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1491949192003-01-29
Maurizio Sighele, Italien91371923032011-09-25
Max Uhrenholt, Danmark19549542019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1153715372019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland19359352016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8116757841222009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4960842572013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1125812582013-11-12
Michael Hansen, Danmark101159713592016-11-10
Michael Bergman, Sverige2674437132008-10-27
Michael bergman, Sverige51679756122009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41172845832008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1247024702011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45649630524902020-06-26
Michael Grell, Danmark31618391152012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1151515152016-03-08
michael jürgensen, Danmark1226422642011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1412341232005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234920054192013-03-25
Michael Larsen, Danmark17787782020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12836887793852020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123311137862012-07-08
Michael Sørensen, Danmark61021426582012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1426642662003-11-26
Michael West, Danmark1256725672007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521115051552342013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2411928182018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3702024442008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3776328242005-04-11
Mikael Funch, Danmark82208233922006-04-19
Mikael Nord, Sverige9223289064262014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2606734142002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark1102410242015-08-07
Mikkel Holck, Danmark28051202449632021-07-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24357236174632020-04-20
Mikkel Thorup, USA111062914492021-06-14
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398872648172012-06-01
Mikko Oivukka, Finland225220137232007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1146414642013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1149914992012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33990601449812010-03-19
Mogens Holme, Danmark2361218712008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark51093925482008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3495419892018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1269626962004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2384120002012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3935738612013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark255554929432008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12226238956492021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223630431982013-03-28
Morten Christensen, Danmark7213808859372019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1471947192003-05-30
Morten Dehn, Danmark91261323462021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark356358946772020-11-12
Morten Jensen, Danmark61368928162006-06-07
morten jønck, Danmark3442615232011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark92198430832009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3929739892002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71923537662011-02-03
Morten Müller, Danmark213147422622018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark7810955532502019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1987323142680282021-07-07
Morten Stampe Larsen, Danmark5929725502005-06-29
Morten Winness, Norge13121533929642017-11-19
Mårten Müller, Sverige3809728172009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien19859852015-11-12
Nelly Hansen, Danmark338083137332006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2459024012002-10-08
nick petersen, Danmark4698718712011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark5611247830942011-10-31
Nico de Vries, Holland1228722872009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark17677672020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1165816582012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4857025632008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6713600133642016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7311591727112021-03-22
Niels Bomholt, Danmark61475534662006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2461025412015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71719326992006-03-19
Niels Frost, Danmark1262026202012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1285728572007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6991431722011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark51029832702013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark1107010702012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark92204128402008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark88490300729462021-07-08
Niels Jørgen Larsen, Dominica164292245562007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4838735482018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark1108110812015-09-14
Niels Odder, Danmark4967830002010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12212800722592020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40671875840232013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4778723412012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1172317232008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark347314737842012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark9798610072015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20845983146702021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1290029002006-02-25
nuno barros, Portugal1221122112009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland255242725552011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1284128412005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark375211224242016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25255531855322013-06-11
Ole Andersen, Danmark2429026142009-03-29
Ole Friis, Danmark2615734252006-05-08
Ole Hetland, Danmark112704730412006-05-18
Ole Hetland, Danmark5010018063412018-02-24
Ole Kristensen, Danmark81778626662008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3661423792013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273634016111852021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1289528952010-09-27
Ole Richter, Danmark1429942992006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3676429602005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark6995120962014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3522020862012-04-12
Ole Snerling, Danmark1212321232008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2614435592007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61225824422008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1224822482004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark2197910482017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47997934592092020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine41029336862005-12-15
Olof Strand, Sverige225398145832009-01-11
Oluf Lou, Danmark41859163012013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1170517052013-07-06
Omar Runolfsson, Island132184526162012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2448324782011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2681036832003-04-18
Otto Madsen, Danmark2371921212012-12-05
Otto Samwald, Østrig17628946436052017-06-01
Oz Horine, Israel5111121437342019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3654824242012-05-21
Palle Jensen, Danmark3601820562008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113843454442006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10820644544272017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16634154240102013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133748543022013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2540930892008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1259925992007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1222622262010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1278927892011-04-23
Paul Nilsson, Danmark336178634662020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1262156570137432021-06-30
Pawel Malczyk, Polen51273034392006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101879623942010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark51345426430452021-07-08
Per Ekberg Pedersen, Danmark174577356182010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123540537842006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6814945147632015-06-23
Per Forsberg, Sverige1364436442003-05-17
Per Hauge, Danmark324329122019-11-29
Per Hirslund, Danmark1130113012011-09-25
Per Holmberg, Danmark28249652847642019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1953617109922012-10-01
Per Kjær, Danmark17948726381502021-06-18
per mattisson, Danmark2561229472010-03-01
Per Poulsen, Danmark441109861183222020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark49584030353152021-04-22
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10022575182012016-06-24
per schmidt, Danmark1204220422009-02-23
Per Smith, Danmark1281228122008-09-22
Per Vindis, Danmark479254239162018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark2194110072020-11-02
Pete Antrobus, England3670327102011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4602020032012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3926336042002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61526730492005-08-29
Peter Bo, Danmark31123150942006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26940831733992017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark578912830632018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61537553052013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark113422739202005-10-31
Peter Christiansen, Danmark4210982464512006-12-31
Peter Dam, Danmark14130116938922013-03-18
Peter Denyer, England2304119192018-07-16
Peter Halkier, Danmark61605139122006-05-10
Peter Halkier, Danmark375679828222021-02-04
Peter Iversen, Danmark1258325832005-05-01
Peter Jensen, Danmark41136737542009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102680737352009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4611617902013-02-25
Peter Lyngs, Danmark259102966982018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339893584135472016-11-08
Peter Petersen, Danmark2253016012017-05-08
Peter Rodemann, Danmark51050034452015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1222922292010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101278921312017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62280457292005-06-12
Peter ter Heide, Holland1235523552008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71933141672006-01-05
peter wedel petersen, Danmark4366911772018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91413023602016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1189418942012-07-16
Petri Kuhno, Finland3578620542013-11-21
Petri Salo, Finland2810749472008-06-18
Philip Dam, Danmark1104310432015-09-28
Philip Elbek, Danmark2192310102019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2648537202004-10-06
Pierre Unge, Sverige41276844152003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig102208526592006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien256384851632009-11-26
Pim Wolf, Holland3775428352008-01-08
Poul Reib, Danmark5995025922009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1391139112007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark51079225162009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1288528852004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark376476131872021-05-20
Poul Reib, Danmark1310831082004-11-09
Poul Thrane, Danmark143852159572012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1265426542012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1170917092013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark212926722020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1184418442014-02-02
Preben Berg, Danmark195498847092007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1222522252007-10-05
Rafael Armada, Spanien2447525212012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91841625342009-01-16
ragnar smith, Danmark111379238872018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23619988821292020-03-26
Ralph Martin, Tyskland192351514932017-12-10
Ralph Martin, Tyskland265489124242008-04-18
Rami Mizrachi, Israel122196525362014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1335633562003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2954064832012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459944337862010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132779030482015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2506426332013-11-06
Rasmus Hald, Norge2348818702011-06-17
Rasmus Strack, Danmark123068834492008-02-06
Raymond Galea, Malta1243524352004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4994627952004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1184418442011-01-13
René Larsen, Danmark7515372740862013-12-15
René Petersen, Danmark634482211282021-07-07
Rene Rantzau, Danmark235134762872013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1171917192010-09-22
Reto Burri, Schweiz346844229812009-06-08
Reto Burri, Schweiz122233125242012-04-06
Ricard Gutiérrez, Spanien81905326152002-04-28
Richard Bonser, England19642069543722014-10-28
Richard Burzynski, Danmark427033129352013-08-29
Richard Ek, Sverige369163555592011-10-03
Rie Jensen, Danmark4355910702020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73202972302005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1305630562004-03-11
Robert Paepke, Sverige7213986748712013-08-29
Robert Toft, Danmark3711932842009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne392698311113322021-04-28
Roland Jensen, Danmark174361434572008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1402740272013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203939027762013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19932583235512021-06-18
Ronny Malm, Sverige408790031382014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1433543352003-05-06
Rony Livne, Israel2371123222017-11-14
Rud Lynge, Danmark1199919992014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15834162245342013-05-15
Rune Bjerre, Danmark349836155242012-02-12
Rune Larsen, Danmark2454424122006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297681236272013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8031444186162402021-07-05
Ruth Ahlburg, Danmark235867231782006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2439423162005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1209820982006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark3790861972020-08-26
Sakari Kauppinen, Danmark965838882020-11-09
Samuel Paz Parracho, Spanien81829726592005-09-02
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien276888530702007-09-09
Sander Bot, Holland51160424842005-02-24
Sanne Busk, Danmark51508561512008-10-08
Seamus Enright, Irland2643846982010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2457823792008-05-26
Sebastian Klein, Danmark112259953282018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark121163513272021-05-12
Shaun Robson, England122907427482005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510294300559842018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2456329772010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680136517465212019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10321288156112017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5011328836252010-07-02
Simon Werngren, Sverige71858431302007-11-29
sissel fossat, Danmark1200520052013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2640735572005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark219179792019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191651431132021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33957961639922012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien1117611762016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102235729962011-10-07
Steen Brølling, Danmark1245024502008-11-03
Steen Brølling, Danmark51487037872006-07-31
Steen Christensen, Danmark4839230522012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1329032902008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1058187478642312021-07-08
Steen Egholm Engelbøl, Danmark665870815552020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1367636762010-03-07
steen jørgensen, Danmark111511215452016-11-18
Steen Reimers, Danmark112664037012012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102378529712004-11-08
Steen Winkel, Danmark141815916622014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark999814030362021-04-30
Stefan Cherrug, Sverige193883826362012-02-06
Stefan Frello, Danmark1172117212009-05-28
Stefan Hage, Sverige3759630222012-02-16
Stefan Hage, Sverige92440535962004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3664026872005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7014856239272016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4694724192013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige729820124282019-11-23
Stefano Miceli, Malta6594814022020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1309630962009-04-23
Steffen Fahl, Danmark193317328082017-07-12
Steffen Holst, Danmark41004129542006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3942941972005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1263026302006-08-20
Sten Petersen, Danmark853977272020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15032186861122014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7316223334092008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2569932332010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5854822382013-04-14
Steve Klasan, Tyskland356776731562017-12-12
Steve Nuttall, England1176617662012-02-12
Stig Eide, Norge1310631062009-04-27
Stig Linander, Danmark11123249774712013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2418921612010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark235249740452005-10-11
Stig Westergård, Danmark1370637062009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4866426062011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark123142329652005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1267526752005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17040726756452020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14729954762222012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61459833882009-05-11
Sven Dall, Danmark2431926042013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark112084430152012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark4372911172019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1320932092006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31242950082003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5211985239572012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1271827182011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1141214122015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2514628082008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12924803845312012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1118111812005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark2208611112016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1307130712004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61476935432013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien5110707531222016-09-24
Søren Vinding, Danmark13616672819732018-10-31
Søren Brinch, Danmark133936279792009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2261613832013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2560129002010-09-29
Søren Harding, Danmark10013094855752018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark92095537312021-04-23
Søren Koch, Danmark3800427122006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8915493745462015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249246064896392016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61607330872007-04-21
Søren Nancke, Danmark102100635962016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7020654962252012-07-15
Søren Olin, Danmark2582829502008-08-16
Søren Parup, Danmark1112511252006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51531052372013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1203320332005-02-06
Søren Skov, Danmark576133808046782013-02-12
Terje Axelsen, Norge102267426562005-09-08
Terje Kolaas, Norge356933032862013-02-12
Terje Kolaas, Norge51566344672005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge41159240882012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7917523555672012-08-20
Terry Townshend, England2529228162006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5909618942008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296654628762005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2413321092009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8615807424812012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark246219847382012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark31040636202008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2448124142008-12-22
Thomas Elbek, Danmark61004318532014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1312031202008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark41536402120902021-07-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2650735092007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark154390838462009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2507926802002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3790130122012-01-07
Thomas Iversen, Danmark2213210862019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark4610289138662013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1555955592003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81661426902013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark6613559835112014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1221722172004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2943451972005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland61167121862013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1173217322017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland1290429042010-04-23
Thomas Larsen, Danmark1153715372005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1288528852008-04-19
Thomas Maul, Danmark8615175328642011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204479143852011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4891531752011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31170750302005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961131601348542019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92788970112010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41290436972005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark173147324602019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1247724772010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2341620912018-12-21
Thurel Julien, Gambia13221793624032011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1150015002013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41105739202007-11-24
Tim Andersen, Danmark31430459302004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2546030652002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72834564472011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien82078528142006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2361818312010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111317414352018-06-03
Tobias Berger, Sverige437558128622012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81914430412006-03-11
Tom Backlund, Finland1390139012008-01-06
Tom Backlund, Finland51647546552006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3386815712014-04-23
Tom Goossens, Belgien92209836922006-08-09
Tom Jensen, Danmark1253025302006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2481329182004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3699228332006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20743214443202014-07-10
Tomas Svensson, Sverige4410448347062010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132965228882010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5837319972016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8222859747712006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2530326742006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige122237516105322018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige82089530042007-06-24
Tommy Kaae, Danmark468603350692021-06-11
Tommy Karlström, Sverige2343819472014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377926430262013-05-10
Tonny Papillon, Danmark173324131302013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark662121026448812021-07-08
Tony Søholm Larsen, Danmark324271121932020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2507725712005-03-25
Tor A Olsen, Norge1310431042003-11-09
Tor Olsen, Norge285221432622019-09-12
Torben Andersen, Danmark61582332242008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6670416182019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2407821322010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark194342530042007-02-25
Torben Evald, Danmark81946335212019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132663426712011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1134113412017-04-06
Torben Laursen, Danmark336070436632012-10-23
Torben Lund, Danmark51225950582004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5624115282016-02-12
Torben Lyng, Danmark223086625472020-03-09
Torben Olsen, Danmark21105172092013-11-02
Torben Sebro, Danmark6012057337602020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91246720232018-05-22
Tore Vang, Norge5513732583822016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark18920083034672021-07-08
Tormod Amundsen, Norge183483533972013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1228522852004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6112117842342018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5511946290962020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark4510516171932013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1196819682013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2410722092013-02-01
tue hartmann, Danmark1121412142012-05-06
Tue Romanow, Danmark1268626862009-10-06
Tune Jensen, Danmark1280928092006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2550028442007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1248224822007-12-28
uffe jensen, Danmark1119511952015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5913498033012006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark298416491982010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1135913592004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3721926342003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark183249830332014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1272827282005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2455824532004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9519417841022013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3350213132012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark1108110812018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1135613562017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark1104310432017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10120000532652010-01-05
Vegard Bunes, Norge51462033222003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72349648292007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1337133712002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2280142198242014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2906054302001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1295729572013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162770821872017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12828262467562018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71543742102010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1291329132004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien61033223182011-12-22
wally morell, Danmark1207320732013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5992421162006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1231123112005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2665638432003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143770736702008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1149214922013-04-30
Wim van der Schot, Holland1274127412006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3737126812013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1329732972011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2484926682012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3813429992008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184899934742012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3913544352005-04-11
Yoav Perlman, Israel153780633592011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8914769735762021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1146914692013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6957820242015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5948924622018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92255640362014-01-04

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.187 sek.
til toppen